Skocz do zawartości

Który Wybrać ? Dylemat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

W tym tygodniu mam zamiar zmienić telefon na coś nowego gdyż mój wysłużony samsung ace 2 się zepsuł.

Przeglądając telefony zastanawiałem się nad wieloma i zatrzymałem się przy dwóch modelach ,  na początku miał być Huawei P8 Lite ale będę mieć możliwość wziąć coś droższego, więc mój wybór stoi pomiędzy Huawei ShotX lub Samsung S5 Neo , który z tych telefonów będzie lepszy? Moje zastosowania to oczywiście rozmowy a z rozrywki to najwięcej oglądam filmów na youtube , słucham muzyki więc zależy mi na dobrej jakość podczas oglądania filmów czasami się zdarzy pograć w gry lub zrobić kilka zdjęć.

Byłbym wdzięczny za szybkie doradzenie mi :)

PS.Dodam , że telefon biorę w abonamencie w orange więc mam trochę ograniczony wybór przez ceny abonamentów.

Odnośnik do odpowiedzi

P8 Lite nawet nie bierz pod uwagę, jak Huawei to podstawowy P8, też nie jest drogi a różnica jest ogromna. Jeżeli zależy Ci na dobrym obrazie, to bierz Samsunga - w mojej opinii ma najlepsze ekrany na rynku, gry wyglądają na nich pięknie - Huawei to też świetny sprzęt, ale Samsungowi pod względem obrazu nie dorównuje

Rozumiem że zmiana operatora nie wchodzi w grę? Orange nie ma najlepszej oferty jeśli chodzi o telefony

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Powyżej mam literowy błąd,oczywiście chodziło mi o model Galaxy A5 w wersji 2016 :0 Skoro już wybrałeś to daj teraz znać jak się sprawuje oraz jakie są Twoje wrażenia,będziemy czekać na Twoją odpowiedź:) Oczywiście jeżeli będziesz szukał akcesoriów do smartfona o również chętnie pomożemy,właśnie tym zajmujemy się na co dzień.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...