Skocz do zawartości

Który nie drogi smartfon


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukiwałbym jakiegoś dobrego i nie drogiego smartfona na allegro znalazłem kilka modeli które mnie zainteresowały, jak sądzicie który z nich jest najlepszy i warto go brać?

 


 


 


Odnośnik do odpowiedzi

A czy naprawdę problemem byłoby dla Ciebie dołożenie sobie tej stówki? Jest to jedynie 100 zł róznicy a dzięki temu kupisz sobie o wiele wygodniejszy telefon. Taką Nokię Lumię 535 dla przykładu .Zobacz sobie:

http://najtaniej.co/produkt/telefony/nokia-lumia-535.html- jest bardzo dobrze wykonana, oferuje niezłe parametry tak wiec na pewno byłbyś z niej zadowolony. Sam od jakiegoś czasu użytkuję i jestem zadowolony.

 

Sprzęt nie jest drogi bo kupisz za niecałe 400 zł a oferuje większy ekran , dzięki któremu przeglądanie internetu będzie o wiele wygodniejsze. 

Odnośnik do odpowiedzi

jakiś miesiąc temu kupiłem samsung galaxy grand prime, mówię a kupie zobaczę opinie ma pochlebne. Dałem nie całe 800 zł, i powiem Ci że warto go kupić ,ja ze mam słabość do białych telefonów to wziąłem biały http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/samsung-galaxy-grand-prime-bialy.bhtmltutaj poczytaj sobie o nim. Kojarzy mi się z transformersami nazwa, ale tak serio to jest solidny, zresztą samsungi sa dobrymi telefonami to ja bym w tym kierunku szedł na Twoim miejscu.

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie sytuacja wygladala nastepujaco. Skonczyla mi sie umowa u operatora i dostalem propozycje nowej. Niestety telefony, ktore mi zaoferowali byly naprawde slabe wiec zaczalem swoje poszukiwania. Rowniez szukalem czegos w niskim budzecie. Za niecale 500pln kupilem Lumie 635 nahttp://www.redcoon.pl/c06130000-Telefony-kom%C3%B3rkowe i stwierdzam po czasie, ze byl to strzal w dziesiatke. Co prawda wczesniej naczytalem sie recenzji, ale do konca i tak nie bylem przekonany wiec kupilem sprawdzic go na zywo. W tej cenie naprawde dobry wyswietlacz oraz performens. Jedynie warto dolozyc do Moto G jezeli mozesz wydac te 800pln.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Ze swojej strony mogę polecić samsunga galaxy trend, robi dobre zdjęcia i nie jest tak duży jak niektóre smartfony (chociaż w kieszeni i tak się nie mieści :P ) miłośnikom aplikacji też polecam, ma sporo miejsca gdzie mozna sobie coś wgrać, tylko trzeba się liczyć z częstym ładowaniem telefonu... ale wiadomo, smartfony to nie elektronarzędzia, których używasz od czasu do czasu, ale urządzenie do kontaktu ze światem, więc ładowanie jest normą :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Witam, w związku z częstym problemem w znalezieniu odpowiedniego dla nas telefonu powinniśmy być zainteresowani także rynkiem Azjatyckim.

Telefony stamtąd są:

 

*wydajniejsze

*tańsze

*lepsze wsparcie

*często objęte sporymi promocjami

*jest ich sporo więcej 

*mają świetny design

 

W związku z tym polecam wam forum telchina.pl na którym napewno znajdziecie odpowiedni model w korzystnej cenie z pełnym wsparciem użytkowników z jakimikolwiek problemami w zakupie/wyborze.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Bez przesady- przecież tańsze a zarazem dobre i popularne modele smartfonów kupisz również w dobrych sklepach internetowych zamiast sprowadzać je z Chin i ponosić koszty czy też czekać miesiąc na przesyłkę. Zerknij do nas gdzie wybór jest naprawdę szeroki,chętnie doradzimy i pomożemy,mamy niezbędne doświadczenie na rynku.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...