Skocz do zawartości

Pomóżcie z wyborem 4 opcje.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Stawiałbym na Sony Xperia Z3. Niby Samsung chwali swojego Amoleda ale weź pod uwagę,że jest na niego bardzo wiele skarg i telefon ma po prostu wady fabryczne.

 

Proponowałbym jeszcze zerknąć sobie na Lg G3: http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10506828. Naprawdę fajne wykonanie oraz dobrej jakośći wyświetlacz tak więc będziesz zadowolony. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jakość wyświetlacza będzie nieporównywalnei lepsza w Galaxy S5- Sonny ma wyblakłe kolory,dla niektórych natuiralne,dla mnie wyblakłe i z racji tego przegrywa z S5. Ciekawą alternatywą i zarazem tańszą jest Lg G3.

 

Może najpierw weź tą Z3 albo Z2 do ręki i dopiero się wypowiadaj na temat wyświetlacza.

O ile w Z1 jest to prawdą, to Z2 i Z3 ma matrycę IPS i pod względem ekranu w niczym nie ustępuje konkurencji.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zgadzam się,wystarczy wziąc do ręki obydwa modele,np Z3 oraz Galaxy S5- jakośc Amoleda która owszem,moze i jest przekoloryzowana,to o niebo lepsza niż w Xperii,miałem okazję testowac obydwa więc wiem co piszę. Nawet słynny aparat jakim chwali się Sony w porównaniu do S5 też nie wypada na tyle lepiej aby mówić o przewadze,są porównywalne. Na plus dla Xperii natomiast jakość wykonania,smartfon jest po prostu ładny.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...