Skocz do zawartości

Sony Xperia - seria Z


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, postanowiłem zmienić telefon na Xperię z serii Z, jednak nie wiem, który konkretnie model powinienem wybrać. Najbardziej skłaniam się ku Z2 oraz Z3, różnica cenowa między nimi to ok. 400 zł.
1.Czy jest sens dopłacać taką kwotę to zet-trójki?
2.Oglądałem też mnóstwo recenzji i czy to prawda, że oba modele bardzo szybko się nagrzewają podczas korzystania z aparatu i wtedy staje się on niedostępny? Po jakim czasie można znowu robić zdjęcia?
3.I ostatnie pytanie, czy po aktualizacji w Z2 dostępne będą wszystkie aplikacje kamery obecne na Z3?

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i podpowiedzi. Pzdr

Odnośnik do odpowiedzi

Z3 bardzo dobry telefon ale faktycznie - trzeba dać za niego te 2200 ( i tak jest to niższa cena niż wcześniej....). Sama jestem zdania,że jednak warto jest dopłacić skoro już chcesz kupić sobie jakiś porządny Sony.

Proponuję jeszcze zwrócić uwagę na dwa bardzo dobre moim zdaniem telefony:

LG G3:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10506828

A także HTC M8:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/9868230

Ten ostatni ma brat mojego męża. Świetne wykonanie , aparat ekstra ( bardzo dobrze łapie focus, robiliśmy zdjęcia na sylwka i z tego własnie telefonu wyszły najlepiej). 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 months later...

Teraz w tej kwocie masz również HTC M9 który jakościowo również jest bardzo dobrze wykonany,a posisda o wiele lepszy aparat w stosunku do poprzedniej wersji. A nie bierzesz pod uwagę Galaxy S5? Jeżeli musi być to Sony,to wg mnie warto dopłacić do najnowszej Z3 i cieszyć się Androidem 5.0.

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie warto dopłacić do Sony Xperia Z3. Dobrym rozwiązaniem będzie tutaj również HTC M9 wymieniony wyżej oraz nowy model Huawei P8 z nowym aparatem.

 

Huawei P8 podnosi poprzeczkę z pierwszym w histori tylnym aparatem 4 color (RGBW) z matrycą 13 Mpix. Doskonałej jakości zdjęcia za każdym razem. Aparat posiada wbudowaną stabilizację obrazu, dzięki czemu każde zdjęcie będzie ultra-ostre. Z najwyższej jakości procesorem obrazu DSLR zdjęcia wykonane Huawei P8 będą porównywalne z zdjęciami z profesjonalnego aparatu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Do Z3 dopłacać nie warto ponieważ nie różnią się praktycznie niczym,to nowsza generacja poprawiona o naprawdę drobne błędy czy niedociągnięcia i tyle. Huawei P8 jest ciekawym konkurentem dla flagowców i warto się nim zainteresować,a do tego cena smartfona bardzo rozsądna. Daj znać na co padł wybór. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...