Skocz do zawartości

Malutka pomoc w wyborze..


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam mały dylemat.. Szykuję się do kupna telefonu, który przydawałby mi się we wszystkim.. Wiadomo dobra bateria, dobry i szybki procesor, przy czym zaznaczam, że poszukuję telefonu, który robi dość fajne zdjęcia i zastąpi mi zwykły aparat fotograficzny..

Podoba mi się Nexus 5 ze względu na jego szybkość, ale ostatnio też zaglądałem na Sony Xperia Z1.. Wiadomo, że aparatem to xperia rządzi, no ale przeczytałem, że jest kilka problemów z xperią i jej aparatem, że bardzo wolno łapie ostrość.. Co wy na to? Macie jakieś może inne propozycje, albo możecie się wypowiedzieć n/t tych telefonów? :)

Cenowo szukam tak do 1500 maksymalnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Ja szukałem telefonu do 1000 zł i wybrałem SGS 3 NEO. Wydaje mi się, że nie potrzebuję jak na razie więcej. Przy okazji tak samo założyłem temat jak ty bo pytałem się o różnice w procesorach Snapdragon vs Exynos

 

Jeżeli chcesz jednak do 1500 to ja bym zrobił tak SGS3 + duża karta SD + jakś futerał na plecki + foliia na wyświetlacz + ubezpieczenie + uchwyt do samochodu i słuchawka na BT. Wtedy będziesz miał i dobry sprzęt użyteczny w każdej sytuacji i spokojną głowę jakby coś sie roztrzaskało o beton.

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za podpowiedź, jednak do samsungów nie jestem aż tak pozytywnie nastawiony.. Tak jakoś szukam i szukam.. Zaglądam na mgsm i tam są noty np i w porównaniu do niektórych, to ten SGS3 Neo średnio wypada. Wiadomo, kazdy ma swoje zdanie i to się ceni.. Jak ktoś jeszcze by się wypowiedział byłbym na prawdę wdzięczny :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...