Skocz do zawartości

HTC One X, Xperia SP czy Xperia L


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zbliżam się do zakupu nowej komórki.

Najbardziej zależy mi na płynnym graniu oraz dobrym aparacie. Ta trójka  najbardziej przypadła mi do gustu.

Z tego co czytałam htc jest płynniejszy i wydajniejszy, ale Xperia SP ma 1.7 GHz.

 

Jeśli macie lepsze pomysły niż te trzy smartfony, telefon ma być nowy, najprawdopodobniej kupię go na raty w sklepie typu mediaexpert, jego cena ostateczna to 700, maksymalnie 800 zł. 

 

Przyznam się, że do tej pory miałam same Nokie, przyzwyczaiłam się do WP, ale moje zamiłowanie do grania na komórce jest ograniczone przez płatne gry, które na androidzie są bezpłatne, dlatego właśnie postanowiłam się pożegnać z tą marką.

 

Samsungi mnie nie powalają, lecz jeśli jakiś będzie super lepszy od moich propozycji to proszę pisać. :)

Odnośnik do odpowiedzi

Z podanych modeli raczej stawiałbym na HTC, chociaż i ten model już trochę na rynku jest i można wątpić w przyszłość jego aktualizacji :)

Zwróć uwagę na telefony: LG L9 II, LG G2 mini, Samsung Galaxy S3 LTE, Motorola Moto G 16GB.

Odnośnik do odpowiedzi

Motorola Moto G najbardziej mi się spodobała, Galaxy S3 za drogi, chyba że mini, LG mają różne opinie... Za tydzień lub dwa wybiorę się do sklepu, żeby się każdej dokładnie przyjrzeć.


Byłam już w prawie każdym sklepie w moim mieście i niestety w żadnym z nich nie bylo ani motoroli, ani xperii sp, wpadła mi w oko jednak xperia m2 oraz lg g2 mini, ktora po dokładniejszym sprawdzeniu parametrów jednak mi się spodobała :) .
Został także zakup przez allegro na raty.
Proszę więc o poradę: moto g, g2 mini czy xperia m2.
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...