Skocz do zawartości

Szukam Smartfona z dobrym aparatem [500-800 zł]


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam pomocy w wybraniu smartfona z dobrym aparatem, 8 Mpx lub więcej

 

Mam na oku:

 

Sony Xperia L

Sony Xperia P

 

 

Nie mogę nic więcej sensownego znaleźć.

 

W grę wchodzą również inne Xperie, Samsungi i co tam ciekawego wam wpadnie do głowy ^^

 

Prawdopodobnie padną propozycje typu LG L9 II, ale moje 3 ostatnie telefony to LG i wolałbym spróbować czegoś innego. Mimo tego, że z LG byłem zadowolony.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Do 800zł znajdziesz iPhona 4S, który wydaje mi się będzie miazgą w tej cenie.

Nigdy nie byłem zwolennikiem iOSa, ale w końcu postanowiłem kupić iPhona 4 (teraz mam 5) który mnie zaskoczył.

Mimo że nie jest nowym urządzeniem zdarzają się na nim lekkie przycięcia na obecnej wersji systemu (iOs 7).

Więc wydaje mi się, że dobrym posunięciem będzie zakup iPhona 4/S, aczkolwiek bardziej bym polecał 4S, na którego wyjdzie aktualizacja do iOS8. :)

Jeśli nie interesuje Cię system iOS, to pewnie chcesz tylko androida. W tej cenie uda Ci się znaleźć w BARDZO DOBRYM stanie używaną Xperię Z.

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega który pisze o iPhonie 4S zaproponował Ci fajny telefon inny niż wszyscy powyżej i chyba najlepszą opcją będzie właśnie on. Zastanów się poczytaj trochę. Poszukaj na allegro znajdziesz w dobrej cenie, a jak przekracza Twoje możliwości dołóż nie zawiedziesz się. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Bardzo dobry aparat ma obecnie ten Alcatel:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/6179426

Aktualnie jest do kupienia w sklepach w cenie 550 zł tak więc w zestawieniu z ceną aparat robi naprawdę dobre zdjęcia.

Jakiś czas temu się skusiłam ponieaważ szukałam porządnego telefonu z funkcją dual sim i jestem bardzo zadowolona.

Również ma dobre wykonanie - aluminiowa matryca.

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...