Skocz do zawartości

Pierwszy smartfon


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczow

 

Potrzebuje kupic jakis smartfon i mam w miare sprecyzowane wymagania

 

* android

* duza rozdzielczosc ekranu(ew. mniejsza, jesli tele mialby miec tradycyjna klawiature)

* wystarczajaca ilosc ramu(czyli te 768 przynajmneij, a najlepiej 1gb)

* dobra bateria, ale z tego ew. moge zrezygnowac

* GPS

 

Aparat w ogole mnie nie obchodzi.

 

Chcialbym tele, ktory nie bedzie mi sie cial i bedzie ladnie chodzil - obstawiam, ze glowna przyczyna zacinania sie smartfonow jest mala ilosc ramu.

 

Myslalem o czyms typu Samsung GT-S3350 - brat taki ma i wyglada ok. Jest fajny, poniewaz oprocz dotyku ma pelna klawiature i dobre sie na nim pisze. Niestety od czasu do czasu sie zacina. Zaleta jest to, ze jest do nabycia juz za 200zl. Wiec jesli nie wymysle nic lepszego, to moge go kupic.

 

Tak na prawde mialem go juz kupowac, ale pomyslalem sobie, ze skoro juz kupuje, to moze lepiej dam troche wiecej i bede mial cos czego nie bede chcial wymienic za 2 miesiace. Wiec tak jak pisalem wyzej - rozdzielczosc ekranu, zeby sie nie zacinal <<< to priorytety. W dalszej kolejnosci pelna klawiatura, bateria(ale mile widziana wieksza). OS tylko android, ale to nie problem, poniewaz wiekszosc jest na androidzie. GPS(lepszy lub gorszy) tez jest standardem, wiec z tym tez nie bedzie problemu.

 

Co do kasy - nie chce wydawac za duzo, bo uwazam, ze wydawanie duzych pieniedzy na telefon jest glupota. Zalozmy, ze 500-550zl to max. Przy czym nie jest to jakas twarda granica - im mniej wydam tym lepiej, ale jak cos na prawde mnie zainteresuje, to moge dolozyc.

 

Z gory dzieki za wszelkie rady :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...