Skocz do zawartości

Telefon z Androidem na umówę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję nowego telefonu jednak nie mam pieniędzy na zakup samego aparatu, więc znalazłem dosyć ciekawą ofertę u jednego z operatorów.

Jest kilka telefonów w zadowalającej mnie cenie, tylko nie wiem który z nich wybrać. Lista modeli:

Acer Liquid Z4, Alcatel 20.01, Alcatel 20.10, Huawei Y530, LG Swift L3 II (E430), Nokia 220, Nokia 515 dual sim, Samsung E2600, Samsung S5610, Samsung Solid B2710 GPS, Alcatel OneTouch POP S3 LTE, Nokia Lumia 520, Sony Xperia E1, Huawei Ascend G6 LTE, HTC Desire 310, Samsung Galaxy Trend Plus (S7580), Alcatel One Touch Idol Mini (6012D), Samsung Galaxy ACE 3 (S7275R) LTE, Sony Xperia M.

 



Potrzebuje telefonu z Androidem, który przede wszystkim nie będzie się wieszał. Słucham dużo muzyki, więc przydałoby się wejście jack 3,5 i mógłby też odtwarzać pliki FLAC, ale to już mniej ważne. Mógłby też posiadać w miarę dobrą wibrację. Chciałbym, żeby też otwierał pdfy, posiadał wifi i był w miarę bezproblemowy i komfortowy w użytkowaniu.
Moim zdaniem najsensowniejszą opcją wydaje się Huawei G6, ale wolałbym się upewnić :)

 

Z góry dzięki za odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...