Skocz do zawartości

Telefon - Dobre zdjęcia i kamera przód/tył, Android, Aplikacje, Internet (Funkcjonalość)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przychodzę tutaj do Was bo wiem ze Wy mi dobrze doradzicie :D

W tytule opisałem prawie wszystko co wymagam od telefonu, telefon będzie głównie służył do robienia zdjęć i kręcenia filmików dlatego zależy mi na dobre jakości a co się z tym wiążę, pojemność więc powinien mieć dodatkowe wejście na kartę, chyba że telefon o pojemności 16GB jest wystarczająco pojemny, jesli odejmiemy od niego 4gb na muzyke. Więc zostają 12 na zdjęcia i filmy - wystarczająco (nie wiem ile mogą zdjęcia i filmy zajmować dlatego pytam)?

Android to proste - na ten system jes tnajwięcej wszelkiego rodzaju aplikacji a na tym mi też zależy. Telefon będzie mi służył tak jakby do pracy będe na nim spędzał dużo czasu, zapewnie sporo w szkole także powinien być w miare fukcjonalny i wygodny w użyciu :)

Czekam na waszę propozycje.

Przedział cenowy myślę że  600-700zł - nowy telefon, ale zapewnie polował będe na jakiś używany.

 

Pozdo!


To w sumie pod uwagę biorę 5 Modeli:

- LG Optimus G.

- LG Optimus G E975

- HTC One X

- Sony Xperia T


A czy różnica między HTC One X a HTC One X+ jest dużo, czy nawet nie warta zachodu?


9pky4KC.png

Wygląda to mniej więcej tak, LG przebija HTC w pamięci RAM, baterią, aparatem, i chyba rozdzielczością (nie jestem pewien, raczej w tabelkę z HTC są wprowadzone błędne dane). HTC ma tylko nowszego androida i niższą ceną jeśli chodzi o nowe telefony.

Tutaj kilka pytań:

- Opłaca się kupować używane telefony z gwarancją? Wiadomo, że kupujemy tak jakby na swoje ryzyko, ale jeśli ktoś używał dajmy na to telefon przez 3 miesiące i zostało na nim 18-19 miesięcy gwarancji to ten telefon powinien być w dobrej kondycji fizycznej, zresztą w razie czego mamy też gwarancje.

- HTC vs LG - która lepsza marka?

- Igorrodz napisał, że ten LG powstał na bazie LG nexusa, idąc tym tropem LG Optimus G powinien być solidnie i dobrze wykonany.

- Nexus 4 jest dużo lepszy od LG Optimusa G? W sumie tylko tak pytam.

Odnośnik do odpowiedzi

Też osobiście poleciłbym Ci Optimusa sam osobiście się nad nim zastanawiałem, ale brakuje mu slotu microSD co i Tobie też może w pewnym momencie zacząć przeszkadzać. Sam napisałeś że chcesz nagrywać filmy i robić zdjęcia, a pewną pojemność mają zająć utwory mp3. Szukaj wersji 32GB, ale polskiej dystrybucji ponieważ dużo oferowanych urządzeń jest z rynku zagranicznego gdzie gwarancja będzie realizowana przez sklep, a nie przez producenta. Problem jest również z językiem polskim mimo że to android. 

Odnośnik do odpowiedzi

Slot microSd nie jest aż tak bardzo potzreby w przypadku wersji z wbudowaną pamięcią 32gb,to zupełnie wystarczy. Najlepiej byłoby obejrzec każdy telefon na żywo i wtedy skusić się na jeden model. Xperia T też wyglada ciekawie,jeżeli chcesz mieć dobrej jakości zdjęcia to brałbym go pod uwagę.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...