Skocz do zawartości

Nokia lumia 1020 czy Lg Google Nexus 5?


Rekomendowane odpowiedzi

W telefonie cenie sobie wygodę , dobry aparat, muzyka (telefon nie musi mieć słuchawek w zestawie), musi mieć wygodny do internetu ekran, bateria musi o wytrzymać jeden dzień typowego użytkowania, tzn. 1-max.2 godz internetu( w tym fb i inne spolecznosciowki )1 h muzyki ok 5 połączeń pare fotek ( słyszałem ze lumia na aparacie pożera bardzo duzo baterii) . Jeśli coś to napiszcie w jakich innych telefonach jest jeden telefon lepszy od drugiego. I to by było na tyle. Proszę o pomoc zwłaszcza te osoby , które używały tych telefonów. Z góry dzięki

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jeżeli zależy Co na aparacie to Nokia Lumia 1025 nie będzie miala sobie równych,jakość zdjęć jest na bardzo wysokim poziomie. W kwestii barterii cięzko mi się wypowiedzieć,ale jeżeli użytkujesz tak intensywnie jak opisujesz to wytrzyma około 1 dnia,nie dłuzej.

Odnośnik do odpowiedzi

Nexus nie ma w zestawie słuchawek i aparat nie jest jakiś tam super, lepsza wydajność jeśli chodzi o procek no i WP, jeśli zależy Ci na aparacie fotograficznym to tylko nokia tu jest mniejszy procek, ale 38MPx to daje jakość każdy z nich powinien wytrzymać dzień pracy wieczorem najlepiej zacząć już go ładować...

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon mam Nokie 6300 (wkrótce będę zmieniał) - za to kupiłem całkiem fajny tablet Prestigo. Szybki i jak na razie wszystko na nim działa :) W jakie gierki warto pograć na tym sprzęcie? Macie coś fajnego acz mało wymagającego?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...