Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto kupić brandowany Samsung Galaxy S3 ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 maciej11

maciej11

-#Nowicjusz

• Members
  • 37 postów

Napisano 02 wrzesień 2012 - 15:37

Witam.

W listopadzie zamierzam kupić Samsunga Galaxy S3 w Orange. Pytanie brzmi, czy ten telefon jest brandowany w Orange ? Czy aktualizacje dochodzą później i są gorsze od tych czystych Samsungowskich. I czy jest opcja by wgrać czysty soft do SGS3, bez branda ? Na jakim poziomie jest brandowanie w Orange SGS3, czyli np: czy ma logo na obudowie, czy ma aplikacje od Orange itd. :)

Trochę zawiłe to jest, ale bardzo proszę o odpowiedzi, bo bardzo mi zależy. Z góry dziękuję :)
  • 0

#2 pio075

pio075

-#Przyjaciel forum

• Mod.Team
  • 5238 postów
  • Operator:Play
  • Model telefonu:Xperia Z1

Napisano 02 wrzesień 2012 - 16:28

Więc po kolei.

Nie spotkałem się jeszcze s S3 z logiem i pudełkiem Orange, możliwe że z czasem zaczną to pakować pod brand. Aktualizacje zwykle wchodzą niestety później względem telefonów z czystym softem, czy są gorsze? Raczej nie jedyna różnica to jakieś dodatkowe tapety, aplikacje itp.

Jak już mówiłem nie spotkałem się jeszcze z SGS3 z Orange,do tej pory miałem tylko do czynienia ze sztukami z T-Mobile i z wolnego rynku.
Przeglądając allegro i oferty sprzedaży z Orange, zauważyłem, że wszystkie są w zwykłych pudłach, co może wskazywać, że nie mają logo na obudowie itp. pierdół.
  • 0

Motorola M3888--Siemens C65--Motorola V525--Siemens C72--Nokia 5200--Sony Ericsson W810i--LG KE970 Shine Titanium-- Sony Ericsson K810i--Sony Ericsson C902--Nokia 5800 XpressMusic--Samsung I8910 Omnia HD--Nokia N8-00--Sony Xperia Z1

#3 maciej11

maciej11

-#Nowicjusz

• Members
  • 37 postów

Napisano 02 wrzesień 2012 - 18:44

ok dzięki za odpowiedź :)
  • 0

#4 Orange Ekspert

Orange Ekspert

-#Obserwator

• Members
  • 1 postów

Napisano 03 wrzesień 2012 - 11:48

maciej11

Samsung, który Cię interesuje jest sprzedawany z brandowanym oprogramowaniem, posiada aplikację wgrane przez Orange oraz logo na obudowie. Aktualizacje ze względu na skomplikowany proces ich zatwierdzania pojawiają się później niż w telefonach niebrandowanych, niestety wgranie czystego softu samodzielnie spowoduje utratę gwarancji.

Pozdrawiam
  • 0

#5 maciej11

maciej11

-#Nowicjusz

• Members
  • 37 postów

Napisano 03 wrzesień 2012 - 12:04

maciej11

Samsung, który Cię interesuje jest sprzedawany z brandowanym oprogramowaniem, posiada aplikację wgrane przez Orange oraz logo na obudowie. Aktualizacje ze względu na skomplikowany proces ich zatwierdzania pojawiają się później niż w telefonach niebrandowanych, niestety wgranie czystego softu samodzielnie spowoduje utratę gwarancji.

Pozdrawiam

Rety, a jak myślisz czy warto kupować taki telefon ? Czy brand jakoś zawiesza system ? Czy taki telefon od operatora jest gorszy niż czysty ze sklepu ?
  • 0

#6 pio075

pio075

-#Przyjaciel forum

• Mod.Team
  • 5238 postów
  • Operator:Play
  • Model telefonu:Xperia Z1

Napisano 03 wrzesień 2012 - 18:14

niestety wgranie czystego softu samodzielnie spowoduje utratę gwarancji.

Pozdrawiam

Huehuehue guzik prawda :P
Tzn. oficjalnie takie numery nie przechodzą, ale nikt nie broni wrzucić ponownie softu orange przed oddaniem na gwarancję ;)

Brand systemu nie zawiesza, ale niestety opóźnia pojawianie się aktualizacji.
  • 0

Motorola M3888--Siemens C65--Motorola V525--Siemens C72--Nokia 5200--Sony Ericsson W810i--LG KE970 Shine Titanium-- Sony Ericsson K810i--Sony Ericsson C902--Nokia 5800 XpressMusic--Samsung I8910 Omnia HD--Nokia N8-00--Sony Xperia Z1

#7 jqtnm

jqtnm

-#Obserwator

• Members
  • 13 postów

Napisano 06 wrzesień 2012 - 13:09

Huehuehue guzik prawda :P
Tzn. oficjalnie takie numery nie przechodzą, ale nikt nie broni wrzucić ponownie softu orange przed oddaniem na gwarancję ;)

Brand systemu nie zawiesza, ale niestety opóźnia pojawianie się aktualizacji.

No właśnie. Kto Ci broni zainstalować przed gwarancją softu firmowego? :)
  • 0

#8 Milo

Milo

-#Obserwator

• Members
  • 13 postów

Napisano 19 październik 2012 - 00:59

Nikt, ale usterki softowe idzie naprawić samemu przez reinstalację. Co jeżeli telefon się nie włącza albo nie działa usb?
  • 0
Too much time with new technology might - make you pro. If You're SMART, put - after that, follow with your LIFE and close with .PL

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych