Skocz do zawartości

Czy warto kupić brandowany Samsung Galaxy S3 ?


maciej11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W listopadzie zamierzam kupić Samsunga Galaxy S3 w Orange. Pytanie brzmi, czy ten telefon jest brandowany w Orange ? Czy aktualizacje dochodzą później i są gorsze od tych czystych Samsungowskich. I czy jest opcja by wgrać czysty soft do SGS3, bez branda ? Na jakim poziomie jest brandowanie w Orange SGS3, czyli np: czy ma logo na obudowie, czy ma aplikacje od Orange itd. :)

Trochę zawiłe to jest, ale bardzo proszę o odpowiedzi, bo bardzo mi zależy. Z góry dziękuję :)

Odnośnik do odpowiedzi

Więc po kolei.

Nie spotkałem się jeszcze s S3 z logiem i pudełkiem Orange, możliwe że z czasem zaczną to pakować pod brand. Aktualizacje zwykle wchodzą niestety później względem telefonów z czystym softem, czy są gorsze? Raczej nie jedyna różnica to jakieś dodatkowe tapety, aplikacje itp.

Jak już mówiłem nie spotkałem się jeszcze z SGS3 z Orange,do tej pory miałem tylko do czynienia ze sztukami z T-Mobile i z wolnego rynku.

Przeglądając allegro i oferty sprzedaży z Orange, zauważyłem, że wszystkie są w zwykłych pudłach, co może wskazywać, że nie mają logo na obudowie itp. pierdół.

Odnośnik do odpowiedzi

maciej11

Samsung, który Cię interesuje jest sprzedawany z brandowanym oprogramowaniem, posiada aplikację wgrane przez Orange oraz logo na obudowie. Aktualizacje ze względu na skomplikowany proces ich zatwierdzania pojawiają się później niż w telefonach niebrandowanych, niestety wgranie czystego softu samodzielnie spowoduje utratę gwarancji.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

maciej11

Samsung, który Cię interesuje jest sprzedawany z brandowanym oprogramowaniem, posiada aplikację wgrane przez Orange oraz logo na obudowie. Aktualizacje ze względu na skomplikowany proces ich zatwierdzania pojawiają się później niż w telefonach niebrandowanych, niestety wgranie czystego softu samodzielnie spowoduje utratę gwarancji.

Pozdrawiam

Rety, a jak myślisz czy warto kupować taki telefon ? Czy brand jakoś zawiesza system ? Czy taki telefon od operatora jest gorszy niż czysty ze sklepu ?

Odnośnik do odpowiedzi

niestety wgranie czystego softu samodzielnie spowoduje utratę gwarancji.

Pozdrawiam

Huehuehue guzik prawda :P

Tzn. oficjalnie takie numery nie przechodzą, ale nikt nie broni wrzucić ponownie softu orange przed oddaniem na gwarancję ;)

Brand systemu nie zawiesza, ale niestety opóźnia pojawianie się aktualizacji.

Odnośnik do odpowiedzi

Huehuehue guzik prawda :P

Tzn. oficjalnie takie numery nie przechodzą, ale nikt nie broni wrzucić ponownie softu orange przed oddaniem na gwarancję ;)

Brand systemu nie zawiesza, ale niestety opóźnia pojawianie się aktualizacji.

No właśnie. Kto Ci broni zainstalować przed gwarancją softu firmowego? :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...