Skocz do zawartości

którą nokie wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ,jak poszperasz to i używanego ace'a a nawet wave'a dostaniesz ,a i trochę dołożysz i nowy Gio ,będzie ,z resztą można tak do końca wymieniać .

Odnośnik do odpowiedzi

spokojnie nie ma się co kłócić;) dzieki wam bardzo za chęci. to co w takim razie proponujecie?

Ja też ogólnie nie radziłbym T&T ,kiepsko radzą sobie z dotykiem ,tzn. za mały ekran, który niby fizyczna klawiatura nadrabia, ale to takie naciągane. Z klasycznych nokii poleciłbym najlepiej nową na gwarancji E52 ,które musi być na gwarancji bo były wadliwe modele, ale ogółem telefon świetnie wykonany ,z bardzo długo trzymającą baterią. Jest jeszcze kilka solidnych ,prostych ,ładnych nokii, ale ważna jest cena jaką chcesz przeznaczyć. No i samo to czy bierzesz go w jakiejś sieci/salonie czy tak po prostu allegro lub własne źródło .

Poza tym ja się nie kłócę, tylko poprawiam tego wyżej ,bo jak widać nie zna się na telefonach .

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego ,że swego czasu robili je z wadą. Teraz powinno być OK .Ale jeśli masz uraz ,to w zupełności rozumiem ,fajną propozycją z qwerty jest Nokia E71 ,nieco lepsza jest E72 ,ale przekracza budżet :) ,z tańszych qwerty jest jeszcze E63 .A jeśli chodzi o klasyczne to niezła jst 6700 no i bardziej prosta C5 . To z takich niedotykowych bardziej solidnych ,a jeżeli chcesz coś bardziej dotykowego i multimedialnego to z dotykowców nada się C5-03 ,ale wybór w innych markach będzie większy.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...