Skocz do zawartości

Alcatel OT 813


titbuva

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

A ja mam takie pytanie, mam ten telefon od miesiąca i nie wiem jak w nim odpalić you tuba(Używałem google) ogólnie chodzi o filmy przez neta. Wchodze na m.youtube.pl klkam wychodzi odtwarzaj strumień, klikam na to odpala program do odtwarzania i nic wygląda to troche tak jak by się buforowało ale czkeam czekam i nic. Najpierw chcialbym wiedziec czy wogóle te filmy da sie na tym telefonie oglądać prosiłbym jakiegoś użytkownika tego telefonu o informacje lub chociaż czy da się te filmy oglądać.

PS. prubowałem już to konfigurować na wiele sposobów i nic, patrzyłem na wymagania na stronie You Tube i widze że powinno chulać

Co do wypowidzi ziomek18 Ten alcatel nowy kosztuje od 320zl do 350 a lg gt540 najmniej 550zl

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mniej wiecej jak kolega wyżej mam tego fona w wersji facebookowej (ot813f), probuje odpalic film albo radio internetowe, wchodzi mi odtwarzacz. cos jakby pasek postepu na chwile sie pokazuje ale za moment komunikat "błąd polaczenia" co mam robić?? sorry za brak ogonkow ale nie wiem jak w operze mini na tym szajsie dawac polskie litery :P

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...