Skocz do zawartości

36i6 oferta stara czy nowa?


darkangel22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od kilku lat mam telefon w 36i6 (stare- 60gr min, 15gr sms, MówiszMasz, pakiet sms 3zł). Raczej nie myślę o zmianie na nic innego bo większość znajomych mam w sieci Plus. Z ciekawości policzyłem ile bym płacił w nowej ofercie 36i6 i tu się mocno zdziwiłem. Mimo 5zł za pakiet SMS to nowsza oferta wychodzi jakoś taniej. W internecie czytałem opinie że ta nowa jest droższa i mniej korzystna. Więc teraz mam dylemat czy nie zmienić oferty na tą nową.

-Ładuję 50zł raz na 3 miesiące

-Nie dzwonię za wiele (może z 4h na rok)

-Piszę dużo SMSów w większości do Simplusa

Mam jeszcze kilka pytań:

- Czy żeby używać nowych pakietów Internet 7zł bez ograniczeń to trzeba być w nowym 36i6?

- Jakie są ukryte opłaty i haczyki w nowym 36i6?

- Czy w nowej ofercie też jest internet za darmo przy doładowaniu i darmowe minuty za rozmowy przychodzące z innych sieci?

- No i jakie są wasze opinie na temat tych dwóch ofert?

Wiem że trochę dużo mam pytań, ale wole być pewien zmieniając ofertę bo nie ma odwrotu. Z góry dzięki. :-)

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystam z nowego 36i6 i też ładuję 50 na 3 miechy i mi swobodnie starcza :)

- Czy żeby używać nowych pakietów Internet 7zł bez ograniczeń to trzeba być w nowym 36i6?

Raczej tak, ale nie powiem na 100%

- Jakie są ukryte opłaty i haczyki w nowym 36i6?

Dużo osób łapie się właśnie na ten pakiet sms za 5 zł - nielimitesy za 5 zł są do użytkowników PLUSA, a do 36i6 swoją drogą płacimy 9 gr za pierwszego sms'a w dniu

- Czy w nowej ofercie też jest internet za darmo przy doładowaniu i darmowe minuty za rozmowy przychodzące z innych sieci?

Są pakiety internetu za doładowanie, ale o minutach nic mi nie wiadomo

- No i jakie są wasze opinie na temat tych dwóch ofert?

Nie korzystałem z starej oferty, bo zmieniłem sieć jak była już obecna, ale ta zadowala mnie w 100% :)

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za zainteresowanie tematem.

Do plusa dzwonić to nie jest zbyt dobry pomysł bo z doświadczenia wiem, że oni i tak zawsze namawiają do nowych ofert.

Myślę że nie będę na razie zmieniał taryfy, gdyż z moich obliczeń różnica miesięczna wynosi może z 5 zł. Więc chyba nie warto ryzykować. Zmienię dopiero jak wyjdzie oferta do której będę przekonany.

Ewentualnie zapiszę dokładną ilość rozmów, SMS itd. jakie wykonam w ciągu miesiąca i przeliczę to na obie oferty.

Wtedy dokładnie będę wiedział, która oferta jest bardziej opłacalna. Wynikami mogę podzielić się na forum.

I ostatnie pytanie. W nowym 36i6 żeby pisać i dzwonić za 9gr i 25gr dziennie to druga osoba też musi mieć PiszMówDobowy?

Odnośnik do odpowiedzi

Radził bym zmienic sieć na T-Mobile oferta T bije na głowę ofertę plusa w promocji świątecznej mozna dostać upust do 50 procent w tak taku zaś rok ważności konta

Chętnie, ale większość znajomych mam w sieci Plus. I tu działa niestety ta zależność, że połączenia i smsy wewnątrz sieci są tańsze.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...