Skocz do zawartości

nowy telefon do 850-900zł


Rekomendowane odpowiedzi

wiem że HTC mają zawyżoną cenę i to chyba każdy jeden model, ale mi się one podobają bardzo , z dwójki Desire a LG wybrał bym LG dla ekranu Nova i dla wyglądu i w sumie ceny, ale boję się że do kilku miesiecy jego cena spadnie do 700zł ponieważ Lg tanieją szybko a do tego będzie na niego promoca chya w RMR albo playu , podoba mi się Moart i cenowo też jest przystępny, ale zastanawiam się jak z jego bebechami? czy dobre? jakiej jakości ekran i czy mozart jest gorszy według was od Desire lub HD7?

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe nie wiem czy stanieje tyle ale stanieje.

Wszystko całą elektroniką tanieje.

Najlepiej szukać okazji bo ludzie którzy napalili się na coś a nie mają kasy sprzedają kup teraz i bardzo atrakcyjna cena.

Może będzie się coś dało wyszukać wartego uwagi:)

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe nie wiem czy stanieje tyle ale stanieje.

Wszystko całą elektroniką tanieje.

Najlepiej szukać okazji bo ludzie którzy napalili się na coś a nie mają kasy sprzedają kup teraz i bardzo atrakcyjna cena.

Może będzie się coś dało wyszukać wartego uwagi:)

Odnośnik do odpowiedzi

I sprawa stoi tak: codziennie allegro śledzę i wydaje mi się że p970 kupię do 800zł nawet, zwykłego Desire też w takiej cenie, jednak niestety SGS PLUS , LG p 990 jak i DEsire S są dostępne w cenie 950 w górę,a szkoda bo wybrał bym któryś z tych trzech modeli,najbardziej odpowiadał by mi Desire S niestety jednak wątpie już że uda mi się go wyrwać.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...