Skocz do zawartości

Dlaczego x.x.x załuguje na bana...


Rekomendowane odpowiedzi

jak omnia hd? co za dzieci wiem jaki mam telefon a ekran jest świetny ale się rysuje a poza tym pod baterią w starych telefonech pisze a w nim nie ... jak się włącza go to pisze poza tym jak nie wierzycie to jak wam udowadnić ?

pio075 myślisz że masz ten sam telefon co ja ale bzdura pewnie avili nie mieliście w ręku

dowód : file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/admin.ASD-EA11E560027/Moje%20dokumenty/Moje%20obrazy/ControlCenter3/Scan/CCI20110929_00000.bmp

jak trzeba więcej prosze bardzo tylko nie bardzo sie chce mia ale ok

Odnośnik do odpowiedzi

pio075 wydaje mi się że łamiesz regulamin

4. Pamiętaj że Administrator i Moderatorzy są po to żeby pomagać, a nie czyhać na czyjeś potknięcie.

1. Kierujemy się zasadami uprzejmości i dobrymi obyczajami – nie traktuj innych w taki sposób w jaki ty byś nie chciał być traktowany.

Odnośnik do odpowiedzi

pio075 wydaje mi się że łamiesz regulamin

4. Pamiętaj że Administrator i Moderatorzy są po to żeby pomagać, a nie czyhać na czyjeś potknięcie.

1. Kierujemy się zasadami uprzejmości i dobrymi obyczajami – nie traktuj innych w taki sposób w jaki ty byś nie chciał być traktowany.

Czychac na czyjeś potknięcie? Ile razy zwracałem ci uwagę że Avila nie ma żadnego AMOLEDa?

Z reszta nawet gdybym nie zwracał to tak trudno to sprawdzić np tu:

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gts5230/

czy tu:

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1565

Mogę uprzejmie zwrócić uwagę, ale nie któryś tam raz z kolei wytykać ten sam błąd.

Więc wydaje mi się, że nieco naginasz fakty lub nie znasz znaczenia słowa potknięcie.

Moderatorzy są po to zeby utrzymywac porządek na forum.

A skoro tak lubisz regulamin to:

2.4. Odpowiadając w temacie, pisz z sensem i na temat.

oraz:

2.3. Przed napisaniem odpowiedzi należy sprawdzić datę ostatniego postu w temacie. Bezwzględnie zabrania się odświeżania:

- wątków starszych niż 30 dni bez poszerzania ich zawartości merytorycznej, zwłaszcza przez autora tematu

- tematów rozwiązanych

"Odkopem" nie jest natomiast:

- odświeżenie własnego tematu pod warunkiem podania nowych, istotnych informacji

- napisanie sensownej odpowiedzi, prawdopodobnie rozwiązującej problem autora tematu o ile ten nadal jest aktywnym użytkownikiem forum

- pisanie w tematach zbiorczych

- wykorzystywanie tematu innego użytkownika w wypadku stwierdzenia wyraźnej analogii do poruszanego w wątku problemu

a także:

2.8. Pisz przestrzegając zasad pisowni polskiej (polskie znaki nie są wymagane).

każdy z tych punktów tyczy się ciebie...

Pamiętaj też, że:

1.9. Moderator/administrator może odstąpić od wymierzania kary, gdy uzna to za stosowne. Ma również prawo ukarać użytkownika warnem, gdy pomimo pouczenia użytkownik nadal łamie Regulamin.

a także:

5.4. Moderator ma prawo ukarać użytkownika warnem lub upomnieć, jeśli uzna to za stosowne.

Rozumiesz już teraz, że i tak jestem dla ciebie pobłażliwy bo już dawno powinieneś siedzieć na miesięcznym warnie.

Nie pamiętam już ile razy wywalałem twoje posty w odpowiedzi na wątki sprzed pół roku i ile razy prostowałem twoje głupoty i za każdym razem ostrzegałem cię.

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmmm a wiesz, że moderator celem ostrzeżenia może ci pod twoim postem zwrócić uwagę i wcale nie musi być ona na temat.

Teraz masz własny wątek którego jesteś "autorem". Jak widzisz pierwszy jest twój post bo on zapoczątkował cały ten OT.

Za kolejne głupie uwagi i brak znajomości regulaminu dostaniesz bana - mówię to z pełną powagą bo moja tolerancja dobiegła końca.

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, że to nie ja musiałem ogarniać ostatnio syf na forum, ale stąd mam lekki ubaw z całej sytuacji. O wiele za długo trwa to wyszukiwanie granic cierpliwości rodem z podstawówki w układzie uczeń -- nauczyciel.

Czasem ludzie zamiast przyznać sie do błedu lub po prostu odstąpić od dyskusji i ogarnąc się, niepotrzebnie tracą siły na niczemu nie służące dyskusje z argumentami oderwanymi od rzeczywistości jak Korwina Mikke. Stąd polecam aby pisząc posty upewnić się co do ich sensowności. Przypominam też, ze piszecie tutaj aby komuś pomóc a nie - nabijać liczniki postów, bo nie tędy droga.

A moderatorzy odwalają na forum spora pracę i tu nie ma z czym dyskutować.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...