Skocz do zawartości

Motorola Flipout - Pieniądze znikające z konta!


aless

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Motorolę Flipout i dopóki nie zainstalowałam programu APNdroid i nie wyłączyłam tam dostępu do internetu pieniążki znikały mi z konta w tempie iście wyścigowym "ot tak" podejrzewam, że któraś z aplikacji androida po prostu bezkarnie łączyła się z internetem i zdzierała ze mnie ostatnie grosze (pomimo iż powyłączałam praktycznie wszystkie funkcje jakie tylko znalazłam na tym zaborczym telefonie!) Teraz jest w porządku, ale kiedy tylko odblokować dostęp do internetu (przez wyżej wspomniany APNdroid) pieniądze znów znikają! Nie wiem co robić! Myślałam nad pójściem do salonu PLAY i przedstawieniem im tego co z telefonem się dzieje, ale znając moje szczęście i ich zapał, telefon wyląduje w naprawie na tydzień, po czym stwierdzą, że żadnego uszkodzenia nie wykryli, więc mogę ich pocałować w ich fioletowe dupsko...No i co najważniejsze nie mam pojęcia jak uruchomić WIFI i nie wiem, czy by mi to w ogóle w czymś pomogło? Bo może to właśnie łączenie się przez WAP jest problemem?

BŁAGAM o jakieś wskazówki :(

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka wersja androida??

//EDIT

Dobra googlowałem i nowszego niż 2.1 oficjalnie nie ma ;/ Więc w ustawieniach sieci nie mozesz wyłączyć transmisji danych.

Jeśli nie zamierzasz korzystać z internetu (poprzez dane pakietowe) to wywal profil internetu - wtedy nie ma opcji ze coś ci się połączy ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Wykupienie pakietu internetowego było dla mnie zawsze podstawowym wydatkiem, ale pakiet, który na moim starym telefonie (bez androida) wystarczał na cały miesiąc i jeszcze około 70MB (przy pakiecie 100MB) przepadało, przy takim samym użytkowaniu z mojej strony, na tym telefonie pakiet skończył się w kilka dni...

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...