Skocz do zawartości

[~300zł] - do internetu i muzyki


Rekomendowane odpowiedzi

Przedział cenowy telefonu?

200 - do około 300 zł (jak będzie 320 zł to też jestem w stanie tyle dać)

Funkcje, jakie chciałbyś mieć w telefonie?

MP3, Bluetooth, Duży LCD

Stan (Nowy/Używany)?

Używany

Typ (Bryła/Klapka/Slider)?

Byleby nie dotykowy i nie z klapką

Preferowane marki:

Samsung, Nokia, Sony Ericsson, LG

Nie chcę:

Innych marek niż w/w

Upatrzone modele:

Brak

Uwagi dodatkowe:

A więc czas na zmianę przestarzałego już K810i ;) Myślałem nad Xperią X8, ale stwierdziłem, że nie chcę dotykowego telefonu, panele, taśmy, nie chcę i już. Chciałbym jakiś odjechany telefonik tak do 300 zł no około tego. Najlepiej, żeby normalne GGPlus na nim działało, a nie tak jak jest na androidzie, że muszę mieć to GG z Android Market i płacić za wysyłane KB... Wiem, że mogę mieć np. Inspiro i jechać na WiFi, ale musiałbym kupić router do domu, a nie chcę wydawać kolejnych pieniędzy. Tak więc proszę o porady jaki telefonik wybrać, no do tej pory miałem same Soniaki, więc do tej marki jestem najbardziej przekonany, ale mogę również skusić się na Nokię, Samsunga lub LG. Ale najbardziej bym chciał Sony Ericssona.

Pozdrawiam i czekam na obszerne i pomocne odpowiedzi :))

Odnośnik do odpowiedzi

samsung solid? taki czołg do przybijania gwoździ ale czemu dotyku nie chcesz samsung avila? nie starczy ? do interneu sie nada jak jakiś pakiet internetowy kupisz a że ekran amoled to świtna jakość obrazu do oglądania filmów z karty pamięci

ten samsung solid ma bardzo pojemną baterie

Odnośnik do odpowiedzi

solid pada po paru dniach ,nie ma szans ze starymi nokiami na przykład, a avilla to jeżeli chodzi o dotyk ,przesada ,po 2 latach zacinki klikasz w jedno miejsce uruchamia ci się coś w drugim itp.

Odnośnik do odpowiedzi

Szukaj SE Elm'a :) Wygodna klawiaturka, klasyczna budowa, optymalny ekranik (SE Hazel - slider z większym ekranem, bliźniak elma), aparat 5.0, wi-fi i rózne inne przydatne, bądź mniej bajerki :)

Po to jesteście tutaj, by pomagać, ale coś kiepsko wam to wychodzi.

Jeszcze raz taka uwaga i wątpię, czy w ogóle ktoś Ci w czymkolwiek pomoże - użytkownicy poświęcają swój wolny czas na forum, nikt im za to nie płaci - jedne propozycje trafne, inne mniej, ale nikt tu nie jest po to, żeby spełniać jakieś obowiązki, szczególnie, jeżeli ktoś jest arogancki i kolokwialnie mówiąc chamski :)

Odnośnik do odpowiedzi

Haha Avilla i Amoled ,skoro nie które telefony dzisiejsze np: Galaxy Ace ,mają TFT to co dopiero kilkuletnia Avilka O.o Avilla to jeden z pierwszych dotykwców na rynku miała być tylko pokazem że "o ! telefon dotykowy ,fajny bajer" to żaden smartfon ani nic podobnego, zdjęcia robi jak najtańsze telefony aparatem z 2007 roku,że tak powiem, Avilla po prostu nie jest warta polecenia, jak lg kp500 i reszta tych rozpoczynających erę dotykowców.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...