Skocz do zawartości

Iphone 2g wiesza się na jabuszku


luzak128

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ...posiadam iphona 2g ,po przywiezieniu z USA tel wstawał tylko w trybie awaryjnym ....zainstalowałem redsnowem 0.9.4 , softa 3.1.2 po zainstalowaniu tel nie wstaje tzn jabłko się ładuje a następnie tel się restartuje ... w tym stanie wgrywałem kilkukrotnie softa lecz bez skutku ....cały czas to samo ...na iphonie wyświetlane obrazy podczas wgrywania to dysk,biegnący ananas(pasek dochodzi do końca) potem jabłko się chwilkę ładuje i wyskakuje tabelka z opcjami sim locka ,potem znowu jabłko i w tym momencie nie chce wstać soft ...proszę wszystkich o pomoc ...co robić ?? wgrać nowszego softa ? 3.1.3 ?? proszę w takim razie o linki takiego co sie da wgrać ....bo redsnowem nie da rady wczytać tego softa w program ...proszę o pomoc ....

Odnośnik do odpowiedzi

w itiunes tzn tel nie wykrywany pisze ze telefon ma blokadę pin czy puk i prosi o włożenie prawidłowej karty (tel ma zdjęty sim lock)....zresztą nie jestem w stanie go teraz podłaczyć do itiunsa gdyż tel zawiesił się na jabuszku ;/.....proszę o pomoc ;/

Odnośnik do odpowiedzi

redsnowem poóbowałem wgrać do się nie da bo nie wczytuje softu poprawnie w programie ,dopiero snowbreeze 2.0 udało mi sie wgrać 3.1.3.....lecz telefon tak samo się wiesza na jabuszku ...nie ma jakiejś innej motody na odwieszenie telefonu ? pliki naprawcze czy coś ? albo chociażby powrócenie spowrotem do trybu awaryjnego w telefonie ?

Temat nadal aktualny ,,,więc proszę o wzięcie udziału w temacie wszystkich więcej wiedzących odemnie ....czekam na pomoc od was ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...