Skocz do zawartości

duże wymagania, mało kasy


Rekomendowane odpowiedzi

Do twoich wymagań pasuje mi Nokia 5800.

Ma co prawda dotyk ale świetnie radzi sobie z muzyką, ma niezły aparat GPS i WiFi.

Za 300zł znajdziesz bez problemu:

http://allegro.pl/nokia-5800-xpress-music-red-i1780726672.html

http://allegro.pl/nokia-5800-caly-zestaw-warto-i1779191887.html

Odnośnik do odpowiedzi

Oj ,to musisz ostro poszukać bo większość telefonów spełniające twe wymagania to dotykowce ,hmn.. może być coś z qwerty to może coś by było : Samsung Wave 533 dźwięk dość dobry, aparat średni ,chyba jest darmowy gps (nie mam 100 % pewności ,ale to dotykowiec (qwerty fizyczna) dość dobrze się pisze ,ale nie wiem czy znajdziesz w tej kwocie, na prawde stawiasz nie złe warunki ,prawię wręcz nie możliwe :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli by się uprzeć tak bardzo na klawiaturę do 300zł to zostaje nam jeszcze-niestety już stara, klockowata, ale chwalona przez sporą część osób- Nokia N95/N95 8Gb... Wifi ma, aparat ponoć też nie najgorszy i GPS też jest... Nie wiem jak z dźwiękiem.

Ewentualnie nowsza Nokia jest N85-może się udać do 300zł znaleźć...

Odnośnik do odpowiedzi

qwerty zupełnie odpada, nawet na myśl mi nie przychodzi, że miałbym tym pisać :P Nokię N95 ma brat, dźwięk to porażka. Zdjęcia ładne.. te wykonanie mnie przeraża (jest lekki jak jakiś chinol). A z dotykowych oprócz 5800?

Samsung S5620 Monte

miałem ten telefon, sprzedałem, jakoś mi nie podchodził :)

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie problem polega na tym że czym wyżej to i tak bardziej dotykowo ;) wiadomo że za tą cenę będzie coś "lepszego" ale nie wiem czy spełni twoje wszystkie wymogi , Ja tam bym ci polecił Nokię N96 jest dużo lepsza od leciwego modelu N95 ,ale też sporo droższa ,Ceny od 500 używki ;/ ,a tak poza tym to nic nie przychodzi mi niedotykowego ,może wymieniony wczesniej N82 ? Dość dobry telefon.

Odnośnik do odpowiedzi

i podobno androidy słabo odtwarzają muzykę :P

To zależy od telefonu a nie od systemu :)

@3g-tech X10 Mini Pro to zabaweczka dla dzieci ekran jak i qwerty w tyn telefonie są na piąte paluszki u ręki ,a nawet mniejsze ,już lepiej X8 jak z Xperii chociaż też pisanie smsów nie jest pozytywem .

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...