Skocz do zawartości

HTC Legend? Może inny?


eRsa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sam niewiem, na ogół to poczta,pogoda,Facebook,aktualizacja Youtube, może jakąś aktualizację ściągał.

Wiem co to Router Wifi bo mam takie 2 tyle że są one na neostradę a ja mam Orange free.

Ale jak jesteś poza domem to wtedy przyda się pakiet.

Odnośnik do odpowiedzi

W domu mam wifi, a tak jakoś nie specjalnie mi jest potrzebny net. Pogoda? nc, Facebook, no proszę, tego to już nie wypada mi komentować, nie muszę wiedzieć na bieżąco, że ktoś lubi "pogrzeb babci" itd itp. Więc zdecydowanie nie pakietowi internetowemu, wifi w domu wystarczy.

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, stałem się posiadaczem SGS+. Pytanie do was, poprzez jaki program mogę go połączyć z komputerem? Czy programy z Android Market, mogę instalować poprzez takie połączenie, czy tylko będąc połączonym telefonem z internetem? Jakie programy polecacie?

A i jeszcze jedno, zapomniałem się spytać w salonie. Jak to jest z baterią? Należy ją formować/formatować (nie wiem które określenie jest właściwe)? Tzn pełne cykle rozładowania i ładowania następnie po 12h?

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nie trzeba formować (BTW w salonach różne głupoty gadają, więc ja bym raczej było ostrożny z zaufaniem do nich).

Jak się łączyć z PC normalnie w trybie pamięci masowej - aplikacje możesz instalować z karty pam.

Odnośnik do odpowiedzi

I jeszcze jedno tylko, zainstalowałem sobie APNoff do blokowania netu. I zmieniłem w ustawieniach sieci, APN na same mms, czy jeszcze jakoś można się zabezpieczyć przed nie pożądanym łączeniem się z internetem?

A co do baterii, czyli czekać aż się rozładuje i normalnie ładować? Czy trochę dłużej? Tudzież on się ładuje będąc podłączonym do komputera przez kabel, czy ładując się w ten sposób chwilowo, nie wpływa to na baterię jakoś specjalnie?

Odnośnik do odpowiedzi

Nic więcej nie potrzebujesz ;)

Czekasz aż wywali komunikat o konieczności ładowania (lub jak już padnie) podłączasz ładujesz aż wywali komunikat o zakończonym ładowaniu - tyle.

Ładowanie przez USB jest obecnie standardem i nie wpływa to w znaczący sposób na obniżenie trwałości ogniwa.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...