Skocz do zawartości

HTC Legend? Może inny?


eRsa

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie o wiele ,ale ma kilka pierdółek więcej

To może coś wymień? :)

A co do umarłego Bady poczytaj starsze fora i dowiesz się że nie tylko ja tak myśle o symbianie

To w końcu piszesz, że umiera Bada, czy symbian, bo już nie wiem :P

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sygic z mapą polski jest płatny i chyba najbardziej opłacalny, koszt to chyba 60 lub 80 zł nie pamiętam dokładnie, ale był okres kiedy był i po 40 :) opłata chyba jest jednorazowa

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze zostaje pewna darmowa metoda, ale o tym więcej dowiesz się na forach poświęconych platformie Bada.

@Wolfxer wiesz co znaczy słowo okazyjnie? Kupowałem telefony bawiłem się nimi ok. miesiąca i sprzedawałem żeby nie być stratnym. Dzięki czemu mam pewien pogląd na różne telefony.

Tak samo jak Szajba nie wiem o co Ci chodzi z tym Symbianem i Badą. Może myślisz, że Bada należy do rodziny Symbianów? :]

Odnośnik do odpowiedzi

Poczytałam sobie tu i tam gg i skype też powinno udać się wgrać na wave a to mi najbardziej potrzebne ;)

Przeglądając różne aukcje zauważyłam, ze okazyjnie można kupić prawie nowego galaxy S w cenie niższej niż nówke Wave (ale ten brak diody doświetlającej i gabaryty telefonu- jak dla mnie spory minus) :P

Odnośnik do odpowiedzi

Co wy chrzanicie ,jaki symbian wyraźnie pisze o badzie -.- Hmn... Skoro myślisz że Symbian i bada to to samo to widocznie musisz jeszcze kupić parę telefonów żeby nie być stratnym ...

@Szajbus ,Android ma więcej darmowych apliacji do ściągnięcia niż ,bada ,no i do tego tańsza nawigacja...

Odnośnik do odpowiedzi

@Wolfxer Ja nie myślę, że Symbian w jakiś sposób jest spokrewniony z Badą, ale z Twoich wypowiedzi można wywnioskować, że to właśnie Ty tak myślisz.

To, że Android ma więcej darmowych Appsów jest chyba oczywiste. 9k aplikacji vs. grubo ponad 200k. Android ma wiele innych plusów, o których zapewne nie masz pojęcia ;p

Na przyszłość czytaj ze zrozumieniem i buduj poprawnie swoje wypowiedzi (znaki interpunkcyjne).

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Witam, odświeżę temat, co sądzicie o Samsung Galaxy S Plus?? bo jest bardzo tani, niby odświeżony Galaxy S, ale w PLAY'u mogę go grać za 500 (?!) http://www.play.pl/pl/telefony/samsunggalaxysplus/index.html

Może to jakiś błąd na stronie, albo i nie. Ale czy warto go brać? Boję się że jest to mega okazja i szybko może zniknąć więc cicho jakby co :P

I pytanie czy jest lepszy tudzież gorszy niż samsung wave? podobna cena w cenniku.

Odnośnik do odpowiedzi

Galaxy S Plus jest wg. mnie trochę gorszym odświeżeniem i9000.

Co do porównania z Wave to co kto lubi. Na korzyść Wave przemawia lepsze wykonanie, dioda doświetlająca i lepsze podzespoły. Jednak Galaxy+ ma Androida, który na dzień dzisiejszy jest w wielu kwestiach lepszy od Bady. Galaxy+ jest też więcej warty np. na allegro.

Odnośnik do odpowiedzi

I chyba mamy zwycięzcę, co prawda, chciałbym HTC Legend, ale koniec końców zbyt duży wydatek.

Myślę że SGS+ będzie dobrym wyborem. W specyfikacji technicznej, wymieniona jest dość "duża" bateria 1650ah/ pytanie, przy klasycznym użytkowaniu, kilka sms, rozmów, może gierka, sporadyczne wifi, ile taka bateria wytrzyma? 1/2/3 dni?

Odnośnik do odpowiedzi

czyli będzie to zwykł telefon dotykowy i nie smartphone.

Zwykły telefon dotykowy to jest monte :P

Mi osobiście do używania telefonu pokroju Gio, Spicy, czy Ace'a w zupełności wystarcza połączenie od czasu do czasu z wi-fi - de facto internet jest potrzebny, żeby poszperać w markecie, zaktualizować aplikacje (pogodę itp.)...

Wiele aplikacji działa w trybie offline i nie wymaga połączenia z siecią wiec bez internetu też można :)

Odnośnik do odpowiedzi

Mam też Desire w All Inclusive Play to któregoś razu zostawiłem włączony internet i w ciągu 16 godzin straciłęm cały limit miesięczny przez co internet chodził tak wolno że stracił barwy.Ale dobrze ci radzę dokup pakiet internetowy, ma go każdy operator i kosztuje zazwyczaj mało pieniędzy np. ja mam w orange za 5zł netto pakiet 100MB.

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...