Skocz do zawartości

Problem z zaśmiecaniem forum.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jak pewnie wszyscy zauważyliście na forum zrobił się ostatnio duży ruch. Pełno nowych postów liczniki szaleją itd. Wydawało by się, że wszystko jest w porządku forum się rozwija mamy dużą aktywność, idylla spokój harmonia takie tam bzdety.

Tylko jest taki malutki problem dlaczego ogrom tych odpowiedzi (w założeniu mających pomagać) to 3-4 słowa zwykle jakiś model telefonu + Polecam. Wchodzę w jakikolwiek temat i czuję się jakbym był na czacie offtopy na 12 postów wyglądem przypominające właśnie czat room. Czasem jakieś przepychanki, posty które nie mają absolutnie żadnego sensu, czy posty niby obszerne ale nafaszerowane po brzegi błędami merytorycznymi (pomijam ortografię już nie chce mi się zwracać uwagi, chcesz być traktowany jak cymbał nie potrafiący poprawnie pisać po polsku - twój problem, sam sobie wystawiasz opinię). Tematy zajmują po 4 strony ale na miejscu autora gdybym zobaczył ten galimatias wewnątrz dyskusji to dałbym sobie spokój - nie ma sensu przekopywać się przez takie sterty śmieci by, być może, znaleźć gdzieś pomiędzy jakąś wartościową odpowiedź.

Do tej pory dopuszczałem jakieś offtopy, sam czasem zbaczałem z tematu - nie ma sensu być rygorystycznym w takiej sprawie jak forum, to nie ma być zakład karny gdzie za drobne przewinienia sypią się warny i bany. Ale skończyła się moja cierpliwość.

Nie będę tu delikatny i napisze wprost o kim myślę 3G-Tech (aktualnie wypoczywa), hustlardm94i Kamasek - do tych właśnie delikwentów mam zastrzeżenia.

Kolejno:

3G-Tech - ciągle wypisujesz brednie, wprowadzasz w błąd innych (takie kwiatki jak Desire Classic który istnieje tylko w twojej wyobraźni, czy wyświetlacz Clear LCD) i bardzo często nabijasz posty.

hustlardm94 - offtopy, nabijanie postów odkopywanie starych tematów. W dodatku irytują mnie twoje odpowiedzi bez żadnego uzasadnienia. Czyli skoro ktoś pyta co wybrać to podajesz model i swoimi słowami uzasadniasz dlaczego, nie musi to być jakiś esej wystarczy jedno dwa zdania dlaczego ten nie inny. To samo tyczy się tematów w których ktoś podaje 2-3 modele i każe wybierać spośród nich - jeśli sądzisz ze żaden nie jest godny uwagi i polecasz coś spoza listy to uzasadnij swoja decyzję. Skoro ktoś pyta o uzasadnienie to nie podaj specyfikacji skądś tam skopiowanej tylko powiedz co twoim zdaniem jest istotne.

Kamasek - twoim grzechem jest wdawanie się w bezsensowne dyskusje z delikwentami podanymi wyżej.

Co zamierzam - w tej chwili apelować do zdrowego rozsądku który nawet w gimnazjaliście powinien się znaleźć, ale jeśli to co się dzieje teraz nie ustanie to do kolegi 3G dołączą następni. Jak to należy rozumieć? Jeśli od momentu opublikowania tego tematu trafie jeszcze raz na to o czym wspomniałem, nie będę prosił czy ostrzegał - z miejsca wyślę na urlop 14 dniowy. Jeśli taki wypoczynek nie przyniesie rezultatu następny będzie trwał 30dni.

Dlaczego w ogóle o tym pisze a nie działam? Nie chcę żeby ktoś miał pretensje, że został niesłusznie ukarany. Teraz doskonale wiecie do czego mam zastrzeżenia, dlaczego znikały wasze posty i czego od was oczekuję. Jeśli się za siebie nie weźmiecie ja to zrobię bo nie zamierzam wywalać co tydzień 100 lub więcej postów, które są zwykłym śmieciem.

Dziękuję za uwagę i liczę że teraz jakoś do was dotarłem.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja(jako, że i do mnie ten temat skierowałeś) wypowiem sie tutaj. Jeśli chodzi o dyskusje to nie wiem która ci się tak bardzo nie spodobała(licze na jakąś wskazówkę), ale jak Cię przez pewiem czas nie bylo to leciały różne posty(szczególnie w dziale jaki telefon wybrać), w których stawiano telefony budżetowe na przeciw prawdziwych kombajnów, a nikt nie chciałby kupić telefon tylko po to, aby po tygodniu stwierdzić, że za taką kase można było kupić coś znacznie lepszego. Chyba zaczynam sie domyślam o jakie posty chodziło, ale chce mieć pewność.

I znów dyskutuje...

Moja wina, moja...

Odnośnik do odpowiedzi

Tu śmiało można dyskutować po to poniekąd założyłem ten temat - niech każdy się obroni, wytłumaczy lub spamuje dalej.

Wiesz co nie pamiętam gdzie to było ale wywaliłem w sumie 16 postów twoich i hustlardm94 w których spokojnie sobie rozmawiacie niczym na GG. No ale podobnie było np w temacie w którym przwijała się C6 i Milestone (notabene były tam jakieś informacje nt. aktualizacji C6 do S^Anna).

Zapomniałem wspomnieć że ty raczej banem zagrożony nie jesteś. Piszesz z sensem i zazwyczaj dłużej niż te 3-4 słowa, argumentując przy tym swój wybór. Także do ciebie mam najmniejsze zastrzeżenia i właściwie chodzi tylko o to że takie dyskusje nakręcasz.

Odnośnik do odpowiedzi

te jego wulgaryzmy to dziecinada, nie wierze w to co widzę a było takie fajne forum a teraz...

ty chyba z gimnazjum nie wyszedłeś i skoro ci przeszkadzają inni to walni z całej siły w kompa i się zakończy

a to reg. tego forum:

Serwis ForumGSM.pl jest miejscem publicznym, przeznaczonym do wymiany informacji, opinii, oraz poglądów. W miejscu publicznym jak wiadomo należy zachowywać się w sposób kulturalny

1.7. Zakaz obrażania innych, używania wulgaryzmów, umieszczania treści obraźliwych, nielegalnych, erotycznych i drastycznych.

2.4. Odpowiadając w temacie, pisz z sensem i na temat.

3. Sygnatury i Avatary:

3.1. Zakaz umieszczania treści wulgarnych i uznawanych za obraźliwe, erotycznych lub drastycznych.

Wiem pewnie sam złamałem któryś punkt regulaminu (pewnie nieświadome odkopy lecz nie czynie tego permanentnie

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie ty śnisz przez najbliższe 14dni. Kusiło mnie żeby dać ci permanentny ale się opanowałem

To kolejny z listy ustrzelony chamstwo będzie surowo tępione, może tak się dzieci jakiejś kultury nauczy.

Hmmm miałem 2 dni zwłoki - cóż nie zaglądam ostatnio zbyt często.

Czyli powinniśmy mieć trochę spokoju, bo jak widać u gimnazjalistów hormony buzują.

Mam prośbę do normalnych raportujcie jego posty których jeszcze nie widziałem (będą cenzurowane lub usuwane) a w których wyklinał lub obrażał kogoś - trzeba by to posprzątać

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Proponuję zwrócić uwagę na posty użytkownika "x.x.x", bo po stylu pisania i błędach ortograficznych wnioskuję, że to coś z przełomu podstawówka/gimnazjum, a do tego w każdym poście wciska LG Optimusa Black, więc wątpię w rzetelność jego wiedzy :) Nie mam czasu dokładnie czytać wszystkiego, dlatego proponuję, aby inni zwrócili uwagę na posty wyżej wymienionego :P

Między innymi:

nokia wkrudce będzie teżna windows phone 7 ale na razie tylko jest na symbianie masz dośćdużo kasy spokojnie starczy ci na mój wymarzony lg swift black ale jak system operacyjny to niestety musi być najlepiej android oczywiście wiele tanich telefonów ma wifi (jak masz router wifi to masz internet bez kabli w telefonie)(...)
(...)nic lepszego ten lg ma androida czyli wielki możliwości nagrywa filny w wspaniałej jakości właściciele tego telefony bardzo chwalą jego aparat ma mocny procesor więc bardzo szybko działa nie zamula czy coś takiego ma spory ekran dotykowy który dobrze reaguje na dotyk ma swayp czyli coś co ma pomuc w szybkim pisaniu po prostu przesuwasz palcem po ekranie to ma być też rozwiązaniem dla osób które nie potrafią się do dotykowych ekranów przyzwyczaić
Odnośnik do odpowiedzi

Wiem mam na niego oko, gdy tylko post jest oderwany od tematu wywalam (czyli właściwie wszystkie wywalam smile.gif )

W sumie to mogę go w tym miejscu oficjalnie ostrzec, że jeśli dalej będzie pisał bez sensu wciskając wszystkim LG to poleci ban - nie będę w nieskończoność wywalał postów oderwanych od tematu, bo jakiś gimbus napalił się na P970 i chce go wszystkim wcisnąć.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

No i pozamiatane, dwóch kolegów reklamujących motorolę i dogadzających sobie nawzajem otrzymało wiecznego bana.

Tematy i posty także wywaliłem.

Popieram. THX. Trochę się o nich rozpisałem, ale nie chciałem, żeby przypadkowy użytkownik w ich brednie uwierzył.PZDR

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Tu kolega ważniak wolfoxer ma problem każdemu wciska ace mówiąc ze to jest dobry sprzęt podnieca sie Bo mu rodzice kupili zabawkę i ciele nie rozumie ze nie każdego stać na telefon za 1.5k np ktos ma do wyboru galaxy mini to wciska ten syf

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat w konkurencji z Galaxym mini Ace wygrywa w każdej dziedzinie i warto poczekać/dołożyć do tego jak to określiłeś "syfu"...

Jeżeli brak Ci merytorycznej wiedzy i chcesz kogoś zjechać to pociśnij sobie kogoś z domowników :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

jeb sie cwelu

Naruszenie wszelkich zasad kultury i regulaminu - bezpośredni atak na moją osobę :)

Domagam się bana dla tego "użytkownika".

Doszło jeszcze:

a w ryj pedale bys nie chcial

:D

Edytowane przez Szajba
Odnośnik do odpowiedzi

I w ten oto sposób niejaki hustlardm94 otrzymuje miesięcznego bana oraz kontrolę postów na okres 365dni.

A tą całą farsę zwaną testem umieszczam w koszu, chociaż poważnie się zastanawiam nad podpięciem jej jako przykład jak recenzja nie powinna wyglądać.

Powiedzcie mi co o tym sądzicie.

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za przykładem "jak nie powinna wyglądać recenzja".

Pio mam pytanie. Da się jakoś zrobić, aby tematy z kosza nie były w najnowszych? Przez Ciebie znów w śmieciach grzebałem xd.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Jesteś moderatorem na kilku forach a zaśmiecasz ten temat odchodząc od meritum i nie stosujesz się do obowiązującego regulaminu - wolę nie wiedzieć jak wyglądają fora moderowane przez ciebie...

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

No i odświeżamy temat.

Sprawa tyczy się niejakiego pana ziomek18radom aka hustlardm94.

Przeglądając twoje posty zauważyłem, że gdzieś już te dyrdymały widziałem. Sprawdziłem więc sobie ip i proszę bardzo - ziomek18radom to niejaki zbanowany hustlardm94. Jak mówi regulamin:

1.2. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto.

Chyba nie muszę mówić, że grozi za to BAN permanentny.

Mam wystarczający dowód i nie zamierzam słuchać jakichś idiotycznych wyjaśnień, więc decyzja już właściwie zapadła.

Piszę o tym tutaj, publicznie, aby nie było niedomówień no i dajmy się wytłumaczyć chociaż nic to już nie zmieni.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...