Skocz do zawartości

Najtańszy telefon z mp3 kartami pamięci do 8 gb i aparatem co polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ręce mi opadają jak widzę twoje tematy. Zostań przy naite. Jak zmieniać to na coś lepszego.PZDR Zalatuje mi jak cholera nabijaniem postów....

No to przyjmując że album waży jakieś 200MB (bardzo optymistycznie zazwyczaj album waży ~ 150MB przy 192kbps) to masz tam tego niecałe 3GB. Z resztą po jaką cholerę na przenośnym odtwarzaczu trzymać

a opłaca sie f480 brać czy spiro brać?

SE hazel. Szczerze polecam, tylko nie wiem czy w takiej cenie znajdziesz, ale warto dopłacić.

w tej cenie hazela nie znajde a mam kontakt z seria greenheart j105i mam jak narazie

ja jakiś bardzo tani potrzebuje

a jak narazie padło na 3 modele

spiro

f480

c5212

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli telefon będzie długo przebywał w kieszeni cienkich spodni a będzie temperatura minusowa to może zamarznąć tak jak w moim Monte.Bo byłem z 3 godziny na dworze i telefon był u mnie w kieszeni a temperatura była -29 stopni, wyjmuje telefon i poprostu ekran działał a dotyk już nie,po 20 minutowym odleżeniu w domu wszystko wróciło do normy.Ale niewiem jak jest z F480

Odnośnik do odpowiedzi

jego system to Brew Mobile System, coś jak BadaOS ale w wersji HTC, a aplikacje na ten system to tradycyjne JAVA.Bo z pominięciem nazwy to ten system jest całkowicie normalny i niczym się nie różni od tradycyjnych softów producenta.

Odnośnik do odpowiedzi

Słyszałem że w 6650 były problemy z mikrofonem ale możliwe że to tylko plotka.Lepszy jest Samsung S7220 aparat 5MP,AMOLED,wideorozmowa,karta do 8GB,Transmisja HSDPA.Przykład http://allegro.pl/samsung-s7220-i1749187362.html jest on o wiele lepszy niż pozostali konkurenci nie ma co porównywać.

Odnośnik do odpowiedzi

wole stestować nokie ma symbiana i te same funkcje oprócz aparatu i wyświetlacza cena uzywanej 6650 zaczyna sie od 130

a s7220 od 200

po 150 sa sztuki nie kompletne tzn bez hf usb tylko tele bateria i ladowarka

ps 6650 ma obsługe do 8gb

Odnośnik do odpowiedzi

mnie też ^^, ale wiesz co ja myślę, że nie byłoby tak źle z tym f480, wg. fajny telefonik, kupiłem sobie go za 100 zł, był w dziale uszkodzony ale tylko dlatego, że zawiesza się jak aparat się włącza poza tym wszystko działa, myślę że za 2 stówy wyrwiesz w dobrym stanie :D.

Odnośnik do odpowiedzi

Wiec wolę kupić jakis telefon do 190 i 6650 spełnia wymagania

Ma Mp3

Micro sd do 8gb

Btw moj kolega chce sprzedać i900 za 500 zł używana

6650 od 129 ma symbiana i to jest jej plus

Nie potrzebuje telefonów klasy i phone bo nie używam wifi kompa mam w domu i mam neta poza domem np w szkole na sprawdzianie moze sie przydać net mam pakiet internetowy wiec nie musze z wifi korzystać

Co do f480 za 150 na allegro używany dobry stan ale sa sztuki nie kompletne czyli brakuje kabla usb słuchawek a kabel mi jest potrzebny gdyż w samsungu zmienie oprogramowanie bez śmieci operatora

To lepiej nokie czy samsunga?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...