Skocz do zawartości

HTC Diamond - spory problem


kokso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem posiadaczem HTC Diamond od kilku tygodnii jako ze kupilem sobie go na Allegro.No wiec tak , telefon sprawowal sie niezle poza tym iz byl dosyc wolny pewnego razu poszedlem do pracy i gdy chcialem sprawdzic godzinkę to ekran byl jakby "wylany" Granatowy kolor , Ekran byl w " paski " ciemny granatowy potem jasniejszy itd. Wiec myslalem ze go gdzies przycisnalem no trudno.Jednakze dlaczego "jakby wylany" a dlatego ze bawiac sie nim i myslac ile by kosztowala naprawa ew. wymiana ekranika zaczalem sobie palcem przesuwac i patrze a tam sie kolory zmieniają i reaguje na dotyk ( czyli dotyk dziala).Jednak ekran dalej jest jakby wylany.Wczoraj musialem wymienic karte sim i po ponownemu wlozeniu baterii wlaczylem go a tam Napis ładny jak to zawsze bylo HTC DIAMOND i nagle... zaczeło go wlasnie jakby zalewac , mysle " ja pierdziele" no wiec godzine pozniej lezy telefon i coś mrugneło mi w oczy z telefonu bialy ekran byl na setne sekundy wcisnalem przycisk power czy tam usypiania a tutaj wszystko dziala , godzinka wszystko jak dawniej myslalem ze juz po problemie jednakze po wyjeciu baterii i znowu jej wlozeniu dalej ten problem wystepuje , wiec probowalem wyjac baterie i ja wkladac i czasami dawalo to rezultat chwilowy ale zawsze gdy juz dobry byl ekran wystarczyl soft reset / uspienie telefonu / ekran znowu sie chrzanil a wiec moje pytanie sie tutaj rodzi co moze byc powodem tak dziwnego problemu ? Czyzby bateria ? słaba jest ? Dodam iz mam tego WM 6,5 a mialem taka chetke zainstalowac sobie androida wiec wrzucilem na niego pliki androidowskie odpalam , czekam z 5 minut android niby sie instaluje , telefon robi soft reset i dalej mam WM 6,5 wiec pewnie cos namieszalem w sofcie gdy mialem jeszcze wczoraj okazje i telefon mial dobry ekran na te 10 min... to zrobilem hard reset ale to tez wlasnie bez skutku.

Pozdrawiam i przepraszam ze to tak chaotycznie napisalem naprawde dobija mnie to juz a telefon bardzo fajny i szkoda takie cuś stracic albo wydawac po 200 zł na ekran skoro i tak nie wiem czy to on jest glownym problemem.

Odnośnik do odpowiedzi

Patrząc po objawach to nie wina ekranu, lecz łączej go z płytą główną taśmy. Wyjmowanie baterii nie miało znaczenia. Liczyło się to, że telefon zmienił położenie. Taśmia jest znacznie tańsza od ekranu, więc wymiana nie trzepnie po kieszeni.

Co do andka to może zapomniałeś o jakimś pliku lub ominąłeś któryś krok.PZDR

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...