Skocz do zawartości

Samsung Galaxy Ace vs HTC Wildfire S vs Samsung Galaxy Gio


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem was spytać o radę co do tych telefonów, który najlepiej by wybrać.

Porównanie tych trzech fonów: http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/4870/4912/4877/0/.

Teraz ceny... Ogólnie telefony chodzą tak...na Allegro:

Samsung Galaxy Gio 500zł do nawet 700zł

Samsung Galaxy Ace 600zł do nawet 1100zł

HTC Wildfire S 575zł do nawet 1200zł

Oto jak przedstawia się cennik na Allegro... W sklepach pytałem i Gio w salonie Play-a w wolnej sprzedaży kosztuje 1019zł, Ace w RTV AGD 1200zł natomiast HTC Wildfire S nie wiem, choć przypuszczam, że podobnie ok. 1100zł. Tak więc prosiłbym was o pomoc. Co do poprzedniego tematu to niestety Samsunga Galaxy Ace, którego kupiłem nie otrzymałem... ale to inna bajka. Wracając do tematu, chciałbym żeby telefon był wygodny w użytkowaniu, trwały, żebym mógł pograć i czasami pooglądać filmy(w co wątpię). Ogólnie ma być spoko technicznie oraz wyglądać. Podkreślam, że żadnym z nich nie będę robił jakiś niesamowitych zdjęć :P.

Dziękuję i Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hej! Jestem tu nowy, ale mam nadzieję że trochę pomogę Od kilku tygodni mam Samsunga Galaxy Ace (specyfikacja w sygnaturze). Na początku miałem takie same dylamaty jak Ty, ale uważam że podjąłem do

No to najlepszym wyborem dla Ciebie jest SG Ace :)

również mi się tak wydaję spory 3,5' ekran, 5Mpix aparat. Wygląd też jest fajny(lecz jest trochę kwadratowy) Android więc możesz swobodnie grać a i można oglądać filmy gdyż można doinstalować odtwarzacz divX

Jego cena również jest przyzwoita. Nie daj się wrobić w taką kasę o jakiej piszesz, ja widziałem w salonie nowy ACE za 670zł, więc nie powinieneś zrażać się do poszukiwań na Allegro, lub w sklepie, podejrzewam że w MediaMarkt powinien być za +/- 800zł

pozdrawiam i polecam Ace

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko że jest jeszcze taka sprawa, bo słyszałem, że na Samsungi rzadko wychodzą aktualizacje systemowe i ponoć w HTC jest coś co chwila.. ale to tylko z tego co słyszałem. Dalej HTC ma Droida 2.3.3 :P natomiast Ace 2.2.0, ale Ace ma 800 mhz a HTC 600... Nie wiem czy jest aktualizacje w tym Ace już do 2.3.3? Jak myślicie?

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, to prawda, samsung prawie od razu porzuca swoje produkty, skutkiem czego wiele modeli nie doczekało się nawet jednej aktualizacji :P

Nie wiem jaki obecnie android jest w Ace, trzeba pogooglować, albo zapytać się jakiegoś użytkownika, ale HTC mimo aktualizacji nie jest wart ceny wyższej niż ace - jest zwyczajnie słabszy :)

Odnośnik do odpowiedzi

pogooglowałem i prawdopodobnie jest, (chyba nawet oglądałem filmik Ace 2.3.3) lecz nie polecał bym ruchu aktualizacji z Froyo do Pierniczka, nie aktualizowałem i mogę się tylko opierać opiniami innych lecz coś jest z nim nie tak i np. podczas połączenia z wi-fi on i tak łączy się z siecią przez co bierze pieniądze z konta...

HTC to nie moja ulubiona marka, lecz Samsungi przy tej cenie wydają się znacznie bardziej sensowne

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz filmy oglądać na telefonie to nada sie do tego samsung galaxy i5700 albo samsung pixon 8

dopiero przed chwilą odradzałeś spice, ale po co ona, skoro jest Ace, ja bym powiedział co myślę o HTC ale to są jedynie moje uprzedzenia

Odnośnik do odpowiedzi

bo HTC zawsze kojarzyły mi się z plastikiem i nie wysoką jakością, wiem że te telefony są godne polecenia, szczególnie te droższe modele one naprawdę są konkurencyjne dla modeli Nokii, Samsunga, SE,często nawet lepsze, ale te tańsze szału nie robią, i to chyba to, po prostu każdy ma marki które lubi i te na które patrzy z niechęcią :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

HTC Desire ma najwyższęjakość z tyłu jest nakładka gumowa a wokół aluminium a ekran szklany, a wydajność Desire to 1GHz wychodzi właśnie na niego android 2.3 któego się nie spodziewaj na SG Ace.BIERZ DESIRE I NIE ŻAŁUJ SOBIE ROZRYWKI.Bawiłem się ACE i się tnie od czasu do czasu.

Odnośnik do odpowiedzi

Hej! Jestem tu nowy, ale mam nadzieję że trochę pomogę :)

Od kilku tygodni mam Samsunga Galaxy Ace (specyfikacja w sygnaturze). Na początku miałem takie same dylamaty jak Ty, ale uważam że podjąłem dobrą decyzję wybierając Ace'a. Po pierwsze: Android. Jest rewelacyjny. To było moje pierwsze zetknięcie z tym systemem, ale nie spodziwałem się że będzie tak dobrze. Do tego pełno aplikacji i gier w Markecie i nie tylko :P Po drugie: intuicyjność. Po godzinie używania wiedziałem już jak się nim posługiwać i znałem wszystkie jego funkcje. Bardzo czytelne menu, strona główna z możliwością edycji. Bardzo fajny widok pisania smsów + klawiatura SWYPE. Po trzecie: bateria. Na początku trochę się bałem, że szybko będzie padała, a tu zdziwienie. Bateria trzyma przy normalnym użytkowanie do 5 dni, a przy "bawieniu się" ok. 3 dni. Po czwarte: obudowa. Dzięki delikatnie chropowatej tylniej klapce telefon praktycznie nie może wyśliznąć się z ręki (dodatkowo biała klapka). Ekran wyraźny, 16 milionów kolorów (może nie AMOLED, ale bardzo dobry), czuły na dotyk oraz pokryty warstwą Gorilla Glass. Po piąte: wygląd. Telefon bardzo fajnie się prezentuje, ma idealne (jak dla mnie) rozmiary; nie jest za duży, ani za mały.

Telefon (nowy, bez simlocka) kupiłem na Allegro za 700 zł + przesyłka w zestawie: telefon, bateria, słuchawki, dodatkowa biała klapka, szybka ładowarka, kabel USB, karta 2 GB (osobiście polecam od 8 GB w górę).

Co do Gio to wydaje mi się że jest to uboższa wersja Ace'a. Jeśli chodzi o HTC to nie słyszałem zbyt wielu pochlebnych opinii na jego temat.

Wydaje mi się, że to już wszystko, ale jakbym czegoś zapomniał to dopiszę :D

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dzień Dobry!

Na wstępie pragnę się serdecznie z Wami przywitać!

Wymieniam aparat telefoniczny i stoję przed wyborem jak w temacie :)

Rozważam dwie propozycje:

Samsung Galaxy Ace vs HTC Wildfire S

W chwili obecnej posiadam nokię N73 (już kupe czasu).

Telefon baaardzo zamula co mnie bardzo irytuje!

Rozumiem, żebym robił coś innego niż dzwonienie i smsy, ale on ma tak cały czas!

Głównie dzwonię, piszę smsy, ustawiam budzik, od czasu do czasu zrobię jakieś fotki :)

Pewnie każdy z tych dwóch spełni moje wymagania, aż ponad to, ale jak już wymieniać to porządnie :P

Co polecacie?

I jeszcze małe pytanko:

Czym różni się Samsung GT-S5830 Ace od Samsung S5830 Ace

Odnośnik do odpowiedzi

Niczym to tej ten sam telefon. Tylko tak piszą :) Można też Samsung Galaxy Ace, a jego pełna nazwa to Samsung Galaxy GT-S5830 Ace o ile się nie mylę :). Ale prościej Ace. Właśnie wiesz co ja chyba wezmę Ace, bo HTC ma słabszy zegar procka ale za to HTC ma Piernika, a Ace nie wiem czy ma aktualizacje do Piernika. Ogólnie bardziej mi się podoba Ace.

Piernik => Android 2.3.3 :)

Odnośnik do odpowiedzi

bo HTC ma słabszy zegar procka

Co ty gadasz HTC Desire jest o wiele bardziej szybszy niż Ace bo ma 1GHz,nie zacina się,ma lepszy ekran czyli AMOLED,gwarantowaną aktualizację do 2.3 ze strony producenta,solidniejsza budowa,większa pamięć i wiele innych zalet.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...