Skocz do zawartości

HTC hd 2 bateria!


Wake86

Rekomendowane odpowiedzi

Ile wam trzyma bateria w tym modelu telefonu?W opisie do tego modelu jest napisane ponad 200 godzin czyli około 20 dni.A mi trzyma w czuwaniu zamiast 20 dni kilka godzin,i to jasność ekranu mam na minimum,wifi itp itd po wyłączane a itak trzyma kilka godzin tylko.Czy to normalne,czy coś nie tak z moją baterią.Dodam że telefon ma 2 miesiące.

Szkoda gadać ile trzyma w czasie intensywnego używania o jakąś połowę krócej niż w czuwaniu czyli parę godzinek około 3-5 max.Czy to normalne?

Wiem że wyświetlacz jest duży itd potrzebuje dużo prądu(jasność mam na minimum),ale piszę o tym że podają ponad 20 dni w czuwaniu a jest niecały 1 dzień!Więc nie jest nawet blisko!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet nie zwracaj uwagi na podawane przez producenta czasy czuwania.

Standard w HD2 to jeden dzień pracy, w porywach dwa (gdy naprawdę mało korzystasz z telefonu) gdy używasz go intensywnie nie dozipie nawet do 10h.

Możliwe ze bateria w twoim jest już nieco zużyta lub była nieprawidłowo użytkowana.

Wykonaj parę cykli ładowania pełnego czyli od momentu gdy telefon zasygnalizuje potrzebę ładowania do pełnego naładowania. Poza tym moze poszukaj jakiegoś innego ROMu od tego też sporo zależy.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...