Skocz do zawartości

Problem z alcatelem


hasek

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z Alcatel One Touch 535 jeżli chce się połączyć napisane jest ze usługa nie jest objęta abonamentem.Mam telefon na karte kontaktowałem się z biurem obsługi Orange i napisali że to problem z telefonem nie wiem co zrobić może coś przestawiłem w ustawieniach? Prosze o pomoc !!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Witam, ja tu po raz pierwszy :))

Mój obecny - nieobecny telefon komórkowy to Samsung E570, którego miałam rok i 4 miesiące, aż do dziś, gdy to straciłam już wszelkie nerwy i pozostał w kawałkach.

Powiem szczerze, że lubiłam go. Ale ignorowałam każdą osobę, która mówiła, że Samsungi to kabała, że szybko potrafią się psuć. Dla mnie ten telefon był idealny, lecz szybko zaczęłam żałować, że nie posłuchałam innych. Sama musiałam się przekonać - pomimo częstego, lecz delikatnego użytku - jak ten telefon potrafi denerwować. A dziś moje nerwy sięgły zenitu ;))

Trochę się już zdążyłam przyzwyczaić do jego kobiecości i innego (niż kobiecego) telefonu już nie chcę. Moją uwagę zwrócił Alcatel. Firma, na którą właściwie nigdy nie zwracałam uwagi. Alcatel z serii Elle. Model NO. 3. Porównując go z Sony Ericssonem W580i, którego też mam na uwadze, Alcatel Elle NO. 3 mogę stwierdzić, że raczej niewiele się różnią. Wiadomo, że Sony Ericsson Walkman będzie lepszy jeśli chodzi o mp3 i podobne bajery, które moim zdaniem są niezbędne w telefonie (jak na przykład muzyka). Jednak ten Alcatel ma w sobie coś, czego w żadnym Sony Ericssonie i innym telefonie nie ma. Jest też także ciężko osiągalny, co mnie smuci. Wie ktoś może jaka jest jego cena, gdzie mogłabym go kupić? Wyczytałam gdzieś w Internecie, że kosztuje ok. 530 zł. Nawet jak widać cenę ma podobną do SE W580i. Interesowałoby mnie także Wasze zdanie na temat tego telefonu. :) :roll:

Odnośnik do odpowiedzi

@LakiereK Hmm... alcatel nawet ciekawy tylko że w Polsce nieuchwytny (jeśli chcesz szukaj na eBay) a to głównie za sprawą małej popularności Alcatela w Polsce. Może zainteresuje cie Sony Ericsson S500 moim zdaniem też ciekawie wygląda (szczególnie czarno-zielony) a przynajmniej można go zdobyć w naszym kraju

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...