Skocz do zawartości

iPhone 4 32GB white / potrzebuje pomocy !


Niko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam kupić iPhona 4 tylko z USA.

Tak więc przeznaczyłem na to 500 $ i z tego co zaobserwowałem za +/- 500 $ można kupić nowego 16GB czarnego iPhona 4 na ebay-u z tamtejszej sieci AT&T albo Verizon czy jakoś tak ( czyli oczywiście zablokowanego ) Tak więc kieruje do was pierwsze pytanie czy jak bym zakupił takiego iphona 4 to mógłbym spokojnie ściągnąć blokadę tutaj w Polsce ?

A teraz drugie pytanie. Znalazłem coś takiego http://cgi.ebay.com/Lot-20-x-Apple-phone-4-32GB-BRAND-NEW-UNLOCKED-/280620230453?pt=Cell_Phones&hash=item415644e735

Nowy odblokowany iPhone 4 biały i w dodatku 32GB ?! Za jedyna 500 $. Jakim cudem to możliwe ??? Oczywiście nie ma za dużo tam informacji. Z tego co tam wyczytałem to pisze że haczyk jest taki że trzeba tylko minimum kupić 2 iPhony ... Ale i tak to jest bardzo tanio. Akurat dobrze się składa bo mój brat też chce kupić iPhona 4. Oczywiście sprzedawca to TOP-rated seller , pozytywne opinie , Ebay buyer Protection itp. A w dodatku ci sprzedawcy bo jest ich kilku gdy daje "pokaż inne wystawione przedmioty tego użytkownika" to zazwyczaj wychodzi mi że oni faktycznie sprzedają dużo innych rzeczy ( co może oznaczać że nie są to konta fikcyjne ) dodam również że wszytskie nie są to zazwyczaj drogie rzeczy a lokalizacja jest przeważnie United Kingdom albo USA california....

Sam nie wiem co o tym myśleć.... aa zapomniał bym. Aukcje są wystawiane na krótki czas 10h patrze za 5h i już tej aukcji nie ma ale jest podobna o tych samych warunkach itp.

___

Proszę o pomoc bo akurat nie mam obecnie telefonu a pilnie potrzebuje i moja ciotka przylatuje za 2 tygodnie do Polski i myślałem że kupie tam tego iPhona i sobie zaoszczędzę pieniądze ;)

p.s. będę aktualizował ten link z podaną aukcją bo często one znikają i są wystawiane na krótki czas a chce żeby każdy mógł się temu przyjrzeć.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...

Ja bym to sprostował inaczej, nie kupuj iphone'a 4, a już za 500$ z ameryki na pewno nie. Za te pieniądze dostaniesz ze sporą oszczędnością Samsunga Galaxy S II.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...