Skocz do zawartości

[ 1300 zł ] Jaki telefon ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam poważny dylemat, zastanawiam się nad kupnem telefonu, mogę przeznaczyć na niego 1300 zł ( chyba, że sądzicie, że warto trochę poczekać i dołożyć do czegoś lepszego to dajcie propozycje). Szukam telefonu do internetu (potrzebny chyba flash prawda ? ) , mało gram na tel, muzyki też mało słucham, ale jak się to zdarzy to chciałbym, aby było przyjemnie. Zdjęcia także mogłyby być dobrej jakości... wydaje mi się, że aparat minimum 5.0 mpx, duży nacisk kłade na szybkość działania poprzedni telefon to 5530 i był na symbianie i według mnie nudny telefon oraz wolny, chciałbym coś z wyższej półki, myślałem o androidzie i aktualizacji do najnowszej wersji 2.2 albo nawet 2.3 o ile dobrze kojarzę, no chyba, że polecacie Windowsa ?. Nie ukrywam, że lubię bajery. Nawigacja także będzie potrzebna i duuuży wyświetlacz :). Aha i chciałbym dodać, że też zależy mi na dobrym kontraście znaczy żywym ekranie i dużo kolorków ;p

Myślałem o Galaxy S ale troszke szkoda, że nie ma lampy błyskowej i coś słyszałem o klapce tylnej, że się luzuje. Co sądzicie o tym wszystkim ? Potrzebuje fachowej porady bo to dużo pieniędzy dla mnie i nie chciałbym schrzanić wyboru.

Dziękuję i Pozdrawiam !

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję jednak zastanowić się nad kwestią ewentualnego nabycia Samsunga i9000 Galaxy S, gdyż moim subiektywnym zdaniem jest to najbardziej technologicznie zaawansowany smartfon oparty na platformie operacyjnej Android. Natomiast, gdyby kwestia platformy operacyjnej nie była kluczowa, to poleciłbym oparte na systemie Bada, kolejne smartfony południowokoreańskiego koncernu: Samsung S8500 Wave i Samsung S8530 Wave II. O zaletach tych dwóch pierwszych modeli już wielokrotnie pisałem na Forum GSM, więc nie chcę się po raz kolejny powtarzać. Natomiast trzeci z wymienionych modeli, to nowość na naszym rynku GSM, więc trudno raczej będzie znaleźć opinie faktycznego użytkownika, ale opisy i oceny tego smartfona są już dostępne w Internecie... ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...