Skocz do zawartości

telefon do 700 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce sobie zmienić telefon obecnie posiadam nokie 6300 ale już swoje wysłużyła i pasuje ją zmienić. nie interesują mnie telefony dotykowe według mnie nie praktyczne. najlepiej jak by była to nokia, i bateria żeby dobra była ( w mojej 6300 trzyma tylko dzień) w miare dobry odtwarzacz mp3, aparat powyżej 2.0 megapixele. myślałem nad nokią 6700 classic ale piszą że bateria kiepska. prosze was o rade:D

Odnośnik do odpowiedzi

6700 telefon ładny i solidny, bateria ma 920 mAh więc przy takim wyświetlaczu nie powinna się zbyt szybko rozładowywać... Mi w tym telefonie najbardziej przeszkadza brak wi-fi :)

Godną uwagi propozycją będzie nokia E52 - aparat 3,2MP, wi-fi i bardzo dobra bateria lub Nokia X2 - aparat 5.0 MP, telefon muzyczny, ale tutaj znowu brak wi-fi, bateria daje rade :P

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety na Symbianie emotek graficznych nie bd miał.

Ja zaproponuje E66, jeżeli slider ci przeszkadza, a jeżeli przeszkadza to E52. Symbian wcale wolno nie chodzi, trzeba tylko umieć się nim posługiwać. ;)

Odnośnik do odpowiedzi

No naprawdę to wręcz niezbędne w SMSach jest...

Porozumiewasz się na migi, czy jak że nie możesz przeżyć bez idiotycznego obrazka?

:o:blink::unsure:<_<:rolleyes:B)

Zrozumiałeś co do ciebie powiedziałem? Nie, no właśnie bo do komunikacji służą słowa a chyba gdy chcesz wyrazić emocje to chyba możesz wpisać z klawiatury :-) (celowo zapisałem w ten sposób bo inaczej skrypt zrobiłby graficzną, tak jak teraz :) )

Odnośnik do odpowiedzi

K800i to dobry telefon poprzedniej epoki... Designem i jakością wykonania daleko mu np. do Noki 6700, faktem jest, że daje on o wiele większe możliwości tuningowe, aczkolwiek nie każdy ma czas, chęci i umiejętności do zabawy w takie rzeczy.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...