Skocz do zawartości

Motorola flipout - internet


panmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy i nie widzialem tematow dotyczacych motorli flipout. Posiadam ten wlasnie telefon i mam taki problem, a w zasadzie pytanie. Czy mozna zrobic tak zeby telefon po klinieciu w ikone internetu nie laczyl sie z nim przez WAP (bo chyba tak sie laczy) tylko po prostu zeby tego polaczenia nie bylo? Dopiero jak znajde siec wifi i sie z nia polacze dopiero zebym mial dostep do internetu. U mnie na uczelni jest wifi i tylko wtedy korzystam z internetu, a tak jak czasami zdarzy mi sie kliknac w ikonke internetu to automatycznie zjada mi kase. Czy ktos moze mi cos na to poradzic? Z gory dzieki

PS. Poszukalem troche w ustawieniach i doszedlem tylko do takich wnioskow ze jak wejde w ustawienia -> sieci zwykle i bezprzewodowe -> sieci komorkowe -> punkty dostepowe -> PLAY (internet) to tam sa pola do wypelniania, np nazwa, punkt dostepowy, serwer proxy, port, itp.. Wiec moze tam trzeba cos pozmieniac?

Odnośnik do odpowiedzi

APNdroid blokuje wszystkie połączenia internetowe w telefonie ;) Jak wejdziesz przypadkiem w przeglądarkę to wyskoczy "brak połączenia z internetem", czy coś w podobie ;) Oczywiście przy wi-fi wszystko działa normalnie

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...