Skocz do zawartości

Wprowadzenie w błąd przez telemarketera


masti

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Sprawa wygląda następująco. Posiadałem telefon na karte już dobrych kilka lat, w pewnym momencie zadzwonili do mnie z Orange, i zaproponowali przejscie na mixa. A że już dawno byłem tym zainteresowany zgodziłem sie wysluchać. Oferta wszystko fajnie i doszła sprawa telefonu. TeleMarketer zaoferował mi Sony Ericssona Cedar, opowiadał że to fajny telefon itd, zapytałem się o dostęp do internetu WiFI oddpowiedział że tak posiada tą funkcje itd. Wiec zamówiłem usługę plus telefon. Wczesniej nie znalem tego modelu a nie mialem możliwości sprawdzenia jak co naprawdę ten telefon posiada w sobie Więc zdałem się na obsługe klienta. Po otrzymaniu przesyłki okazało się że ten telefon posiada dostęp ale przez WAP nie ma mowy o WIFI. Jednym słowem zostałem oszukany przez tego cżłowieka, inaczej wprowadzony w błąd. Zaznaczam rozmowa była nagrywana przez nich. Pytanie brzmi tak Czy moge zwrócić telefon bez jakichkolwiek problemów , anulować umowę ? Pozdrawiam Masti

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Temat starszy więc odpowiedź dla innych, tak na przyszłość. Nigdy nie wolno w pełni ufać innym. Niezależnie czy to konsultant, pracownik jakiegoś sklepy, przyjaciel czy rodzina. Nie chodzi już tylko o bezpośrednie kłamstwo. Każdy z nas jest tylko człowiekiem i ma prawo popełniać błędy. Czasem te błędy są drobne, czasem bardzo odczuwalne. Jednak od tego każdy z nas ma własny rozum aby sprawdzić uzyskane informacje. Przy zakupie telefonu (nawet przy zamówienia u konsultanta telefonicznego) musimy podpisać umowę, przyjąć i zapłacić za zamówiony telefon. Obowiązkiem kuriera jest poczekać aż przeczytamy dokładnie umowę, sprawdzimy czy jest zgodna z informacjami i obietnicami składanymi przez konsultanta.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...