Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać - porównania (glownie SE)


Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga rozpisze sie :)

Wygrałbym K700i poniewaz:

-lepsza firma od siemensa (ale to tylko moje zdanie)

-mocniejszy nie wiesza sie jak Siemens co kilka min.

-ładniejszy wyglad

-radio

- i z powodow co napisalem powyzej(czyli lampa mp3).

Plusami Siemensa jest:

-wymienna karta MMC

-zdjecia w rozdzielczosci 1.30 MPx (1280 x 960 pikseli)

Ja bym brał SE 700i :P

Decyzja nalezy do Ciebie..

Odnośnik do odpowiedzi

A inne pytanie czy czesto wiesza sie soft w SE wo ja lubie szybko sie poruszac po komie (mam teraz Nokie 6310i - raz mi sie zawiesiła a mam ja 3 lata ) to w takim razie jak nie ten cx to co jest lepsze K750i czy W800 czy może coś innego wtym przedziale.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz jeszcze ta 6310i to ja sobie zostaw. Dla mnie rozwoj telefonow zatrzymal sie w tamym okresie. Teraz robia powolne badziewia z wieszajacym sie softem. A w lato na dworzu to zobaczysz cos tylko na napraewde jazsnym wyzwietlaczu. Na mojej spv tez slabo widac, a na k700 to juz tragedia. A d/k750 to to samo co w800 tylko w w800 sa lepsze sluchawki i karta 512. Jesli chcesz to mozna kupic d/k750 i przerobic na w800. Ale wyswietlacz maja cienki jak i aparat. Tej 6310i naprawde nie warto zmieniac, bo to jest dobry telefon i jako jeden z niewielu telefonow nokii jej chwalony przez moja osobe choc bym wolal eryka t39m, bo ma te same funkcje, a ja wole eryki. I na koncu se wale nie jest lepszy od siemensa. W k700 zolkna i odpadaja naklejki ;)

Odnośnik do odpowiedzi
a w tych nowych sa fajen bajery

Na poczatku sa fajne, a potem zawadzaja tylko. Mnie np. meczy to, ze mam polifonie, mp3 i jeszcze te inne super dzwonki, a nie ma dzwonkow monofonicznych, o te bajeranckie mi sie nie podobaja. Powiem Ci, ze ja mam niby tego windowsa, ktory chyba jest lepszy od symbiana pod wzgledem mozliwosci, ale ja tylko dzwonie i wysylam sms'y. No i jescze gram w wormsy jak gdzies czkam i jest nudno. A mam go tylko dlatego, bo jest bezproblemowa, pelna synchronizacja z outlookiem kalendarza, kontaktow, maili, zalacznikow i plikow. A zaden zwykly telefon tego nie oferuje. Ja swoja spv podlaczam zwyklym kablem mini usb i w 30 sekund nic nie pstrykaja mam pelna synchronizacje. Wygo zwlaszcza jak ktos sie z rana spiesy, czyli u mnie zawsze ;)

Odnośnik do odpowiedzi

A inne pytanie na jak długo wystarcza bateria w SE bo w mojej noki starcza na okolo 10 do 14 dni :) a ja głównie pisze smsy [duzo smsów] ( prawie wogóle nie gadam) i jak to jest z czasem uzytkowania jak bede czesto uzywał mp3?? Kolejne pytanie bo mi czesto nokia6310i spadała i nic jej nei bylo ( nawet raz rzuciłem nią o kaloryfer z całej pary :) i nic ) tylko ostatnio wibra sie zepsuła :/ i jak to jesz z tymi kolorowymi bo widzilem ludzie pisali ze spadł im kom i sie lcd wylało :/ jak to jest z SE w tym przypadku ?? I coraz bardziej jestem skłonny do tych W ale ta najtansza wersja W800i ma strasznie dupny kolor ;/

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria trzyma w SE 700i ok 4-5 dni(nowa).

Oczywiscie mniej jak bedziesz uzywal lampe czy bawil sie aparatem

gdyz to spozywa spory naklad energi.

Wiem wiem ze nokia to mocny sprzed.

Szczegolnie te bez kolor. wyswietlaczy ale hmm SE to "czołg" nie jest.

Nie wiesza sie jak siemens co to to nie..

Kolega ma i dobrze mu sie sprawuje..

Odnośnik do odpowiedzi
A jak jest z tymi upadkami?? taki telefon to przezyje czy coś sie odrazu posypie ??

telefony akurat nie sluza do rzucania i jesli po upadku sie posypie to nie mozesz nikogo obwiniac.Owszem nie sypia sie tak jak siemensy ale nie sa to tez twarde jak skala nokie.Jezeli lubisz sobie porzucac swoim fonem to polecam wybrac ktoras nokie z tytanowa obudowa....

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli chcesz mocny telefon z kol . wyswietlaczem to kup sobie 3510i ona tez

duzo wytrzymuje.Co to SE 700I jeden dwa upadki wytrzyma ale jak nachalnie bedziesz rzucal czy cos to ooo cieniutko to widze..

W innym przedziale cenowyn zaoferowałbym Ci Nokie 6600.

Nokia to nokia.

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat ta nokie mi woulenie lezy i jakos tak nei mam zaufania do noki z kolorowymi wyswietlaczami bo mama ma akurat nokie dostała z pracy i jest tak dosupy telefon ze szkoda gadac: wiesza sie , klawa sie zacina, bateria trzyma max 2 dni wogole koszmar amodel to:6610i . A te SE mi sie spodobaly ale jak mowice ze słabo z wytrzymałoscia to kijowo :/ a jest jakis sposob by zabezspieczyc sie przed zepsuciem od upadku??

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...