Skocz do zawartości

Dobry telefon do 250 zł


Rekomendowane odpowiedzi

może samsung avilla ma duży ekran dotykowy klawe qwerty dobry aparat ja robiłem zdjęcia tekstu

i naprawde jest wszystk oładnie widoczne avilla ma opcje fajnego przybliżania obrazków jest bardzo

przydatna na sprawdzianach w szkole mp3 wideo naprawdę da sie oglądać i fajny głośnik jest bo głośny

fajnie się filmy ogląda mam ją na sprzedaż za 250zł SAMSUNG AVILLA 260ZŁ Z PRZESYŁKĄ

http://img704.imageshack.us/img704/5707/sl270558.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Avila-kolejny szajs-wybierz e51 badz poczekaj jesli mozesz doloz z 100 zl i dopiero zacznij sie zastanawiac.W tej cenie jest ciezko cos znalezc-chodz zdarzaja sie perelki-najlepiej zaczekac, dolozyc i kupic dopiero.Daj sobie spokoj z chinami,my phone itp.Warto poszukac jakas nokie np 5230 tez calkiem spoko.

Odnośnik do odpowiedzi

...poszukuje telefonu do 250 zł... aby miał mp3, i oczywiscie dobra jakosc muzyki, ady dalo ogladac sie filmy( najlepiej duzy ekran), dobry i szybki dostep do internetu(moze byc wifi), wejscie do kart, chociaz 2gb,bluetooh, aparat foto... zeby byl wygodny w obsludze...

W podany pułapie cenowym powinien zmieścić się model Toshiba G900. Jest to smartfon oparty na platformie operacyjnej Windows Mobile 6.0 Pro. Model ten wyróżnia się wysuwaną klawiaturą Qwerty. Posiada spory wyświetlacz o przekątnej 3 cale i ciekawą funkcję czytnika linii papilarnych. Aparat fotograficzny z matrycą 2 Mpix. z flashem. Na pokładzie także znajduje się slot kart pamięci /miniSD/ i odtwarzacz MP3. Oczywiście również są moduły BT, WiFi i przeglądarka HTML Opera 8.6. Telefon ten dostępny był w ofercie sieci Play, lecz obecnie dostępny jest w zasadzie tylko na aukcjach internetowych. Proponuję ewentualnie poszukać samemu, gdyż z zasady nie załączam żadnych linków, ani nie odsyłam do innych stron internetowych... ;)

Odnośnik do odpowiedzi

ale ja podkreslalem ze nie chce ekranu dotykowaego, a to nokia 6110 navi jest gorsza od nokiin73, a ja nokie n73 mam sprawdzona, bo chce od brata odkupic, i bawilem sie nia, nic sie nie tnie , ma symbiana nowego, najnowsze oprogramowanie, a jak chce na allegro kupywac to zawsze jest ryzyko ze nieprzyjdzie albo dojdzie uszkodzona

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...