Skocz do zawartości

Proszę o pomoc n97 x6 u5i x10


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym był za n97. Gra dobrze,oprogramowanie ma takie same jak X6, a ma do tego qwerty, większy ekran, trochę mniej czuły, bo zrobiony w starszej technologi, ale nie jest źle ;) X6 również mi okropnie nie pasuje ze względu na wygląd, ale to już subiektywna opinia ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

n97 mini rożni sie tylko od 97 mniejszą pamiecią ?

Model - Nokia N97 mini - jest zmniejszoną i niestety zubożoną wersją - Nokii N97. Np. wagowo o 12 gram, wielkościowo o 4 mm. Specyfikacja techniczna wygląda następująco : wyświetlacz /3,2 vs. 3,5/, bateria /1200 mAh vs. 1500 mAh/, pamięć wewnętrzna /8 GB vs. 32 GB/. Ponadto N97 mini w porównaniu do N97 - pozbawiona jest przykrywki aparatu i posiada inny układ klawiatury Qwerty. Natomiast cena wydaje się mniejsza w sposób nieadekwatny w stosunku do posiadanych parametrów... ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

a nokia c6 ?

Nokia C6-00 należy do nowej linii telefonów fińskiego producenta C-series. Oznaczenie tego modelu pozycjonuje go w klasie średniej /middle class/. System operacyjny Symbian w wersji 1, z tego co czytałem sprawuje się dobrze, zapewniając szybką i stabilną pracę. Tele­fon ten posiada doty­kowy wyświe­tlacz 3,2 cala / aż 360 x 640 pixeli!/. Dodat­ko­wym atu­tem jest wysuwana kla­wia­tura typu Qwerty, dzięki czemu tele­fon zadowoli zarówno tra­dy­cjo­na­li­stów, jak i "dotykowców". Nokia C6-00 posiada apa­rat 5 Mpix. z auto­fo­cu­sem i diodą Led. Telefon dysponuje aż 200 MB wewnętrz­nej pamięci, a w zestawie jest jeszcze kartę pamięci 2 GB. Ponadto opracowana została także wersja rozwojowa - Nokia C6-01 oparta na systemie Symbian w wersji 3. W porównaniu do swojego poprzednika, model ten posiada np. aparat o matrycy 8 Mpix. Może więc lepiej poczekać na pojawienie się na naszym rynku GSM tej ulepszonej wersji i dopiero wtedy zdecydować o zakupie nowej "komórki"? :)

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...