Skocz do zawartości

3Gs


Luka1996

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupować iphona. Iphone to przereklamowana zabawka, która w niczym nie jest najlepsza. Za tę cenę lepiej kupić jakąś Nokię(np. n900) albo HTC(np. HD2).

Jeśli nie masz zamiaru robić jb to nie ma sensu kupować tego fona, bo nie wykorzystasz większości możliości tego sprzętu.Co do neta to igó**o ciągle się łączy.PZDR

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Nie kupować iphona. Iphone to przereklamowana zabawka, która w niczym nie jest najlepsza. Za tę cenę lepiej kupić jakąś Nokię(np. n900) albo HTC(np. HD2).

Jeśli nie masz zamiaru robić jb to nie ma sensu kupować tego fona, bo nie wykorzystasz większości możliości tego sprzętu.Co do neta to igó**o ciągle się łączy.PZDR

Ekhm.... chłopie ty nawet w ręku nie miałeś iPhone'a -.-' reklamujesz Nokie choć to wcale takie świetne nie jest... Ja mam 3Gs'a jest bardzo dobry, dotyk marzenie i ogólnie wszystko śmiga... Na drugi raz chłopie przetestuj czy chodziażby zapoznaj się ze szczególową specyfikacją i opiniami urzytkowników, a nie walisz na ślepo...

Pozdro.

Odnośnik do odpowiedzi

aha no tak z tej złości zapomniałem odpowiedzieć :P ja takiego problemu nie mam... w razie czego pogrzeb w profilach internetowych albo je pousuwaj ;) możesz też utworzyć inny profil bez niczego i nazwać np. "no net!" ja tak zrobiłem w SE S312 bo co chwile wciskał mi się przycisk plus.pl :D Jak masz sieć WiFi w domu to powywalaj te profile a jak nie masz to zrób tak jak mówiłem z tym dodatkowym profilem ;) to najprostsze rozwiązanie :)

Pozdro.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 3Gs'a jest bardzo dobry, dotyk marzenie i ogólnie wszystko śmiga...

Dotyk fakt marzenie śmiga naprawdę perfekcyjnie, ale reszta już szału nie robi. 3GS ma przynajmniej znośny aparat bo poprzednik pod tym względem kulał i to bardzo.

Nawiązując do tematu, ja o takich problemach nie słyszałem. Jeśłi nie masz żadnej skrzynki mailowej, i na pobierasz aplikacji korzystajacych z sieci to nic wypływac nie będzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...