Skocz do zawartości

iPhone 4


pasio1995

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam nie oczarowali, najbardziej w iPhonie 4 podoba mi się wygląd. Te ich "rewolucje" są już w innych telefonach od dawna.

Poza tym już na starcie pojawiły się trzy problemy, wszystkie przez Stefcia zostały elegancko zlekceważone.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

No ja słyszałem, że 4'ka ma problemy z zasięgiem, co jest spowodowane błędami w konstrukcji, a samo Apple niechętnie chce przyjmować jabłka na gwarancje.

Nie no problem rozwiązany. Steve zmienił zakresy i teraz jedna kreska jest wyświetlana znacznie dłużej (co by użytkowników nie martwić) oraz dodatkowo ją powiększono (aby wszyscy widzieli że iPhone ma jeszcze zasięg). A wszyscy którym zasięg ucieka nie umieją go trzymać (synt miałbyś problemy bo trzymasz telefon w lewej ręce :) ). Oczywiście jest rozwiązanie można na styku dwóch anten przykleić taśmę albo zakupić za "jedyne" 29,99$ iBumper i problem z głowy :)

Są jeszcze problemy z czujnikiem zbliżenia i aparatem ale ciiii... nie mówcie nikomu, jakby co to użytkownicy nie umieją robić zdjęć i źle przykładają telefon do ucha.

O ile dwa ostatnie problemy może rozwiązać update to już źle zaprojektowanej anteny się łatką nie poprawi (chyba że łatką wulkanizacyjną :P )

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy akapit to szeroko zakrojona ironia, czy jakieś źródło masz na dowód robienia z ludzi idiotów z uśmiechem na twarzy? :D

Ostatnio była konferencja Apple i Jobs tam mówił, że każdy kto kupi teraz iPhone 4 dostanie darmowego bumper'a (gumowa osłona) a kto już ma, może się zarejestrować na ich stronie i dostaną za free.

Darmowe bumpery użytkownicy mogą otrzymać (po uprzedniej rejestracji na stronie firmy) tylko do końca września. Co potem? Jeszcze nie wiadomo, ale wiele mówi się o tym, że po 30 września do sprzedaży wchodzi nowa seria iPhone’ów 4, w których konstrukcja obudowy została nieco zmodyfikowana. W efekcie tego, moc sygnału iPhone 4 ma nieco zmaleć, ale za to nie będzie miał on problemów z nagłym zrywaniem połączeń, przez przypadkowe dotknięcie styku anten.

Osoby, które zakupiły już bumpera otrzymają pełny zwrot kosztów, a wszyscy użytkownicy, którzy nie będą zadowoleni z iPhone’a 4 mogą go zwrócić w ciągu 30 dni.

komorkomania.pl

Odnośnik do odpowiedzi

Tak po ostatniej konferencji Jobs dał każdemu iBumpery, tyle że to nie zmienia sytuacji. Dowody znajdziesz choćby na komórkomanii w aktualizacji zmieniono nieco zakresy wyświetlanego zasięgu i powiększono pierwszą kreskę.

BTW Bumpery są na chwilę obecną niedostępne w sklepie Apple :P więc wszyscy którzy na niego liczą moga sobie zakupić iTape w osiedlowym kiosku i przykleić na styku anten :D

A tak z innej beczki:

e86901f294ee5eb76f7039bf769094ad.jpg

Obrazek znaleziony na Gizmodo

To całkiem ciekawy pomysł może Steve zacznie go sprzedawać :P

Odnośnik do odpowiedzi

no bo najpierw Apple twierdziło, ze wszystko załatwi jakaś tam aktualizacja, czyli Ona wprowadziła do softu tą zmianę, że pierwsza kreska zasięgu jest grubsza i to jest to cudowne panaceum na problem z zasięgiem? :D

ps. nie wiem jak Tobie, ale mi 6-pack kojarzy się z czymś troszkę innym :rolleyes:

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

iphone ten może i oczarowuje, ale cena nie, zdecydowanie moim zdaniem przesadzili z ceną:

http://komorkomania.pl/2010/08/13/iphone-4-i-przedsprzedaz-nokii-n8-w-rtv-euro-agd/

nokia jednak zaskoczyła mnie z ceną i to dość mocno, 1800 zł za nokię n8 to nie tak dużo, a iphone ponad 4000 tysiące to już gruba przesada

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki za linka.

Muszę przyznać, że cena iPhone'a w Orange jest nie najgorsza .

Chyba jedna z niższych obecnie na rynku.

Jak to się potwierdzi w oficjalnej ofercie, będzie naprawdę konkurencyjna.

A właśnie, wiadomo już kiedy Orange startuje ze sprzedażą smartfonów?

Bo, nigdzie takiej informacji, nadal nie mogę znaleźć.

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj oficjalny CENNIK w Orange. Najtańsze iPhone w Orange.... Ja mam go w abonamencie 73zł za 1700zł na 30 mieś. Tanio!!! A dla osób którzy płacą wyższy abonamet jeszcze lepiej. Dostępny w taryfach dla indywidulanych jaki i biznesowych... Szczegóły na www.orange.pl

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...