Skocz do zawartości

wymienię się patentami GSM


kolesufc

Rekomendowane odpowiedzi

Tak , więc wymień mi kod po którym wprowadzeniu i zatwierdzeniu połączeniem kto do nas zadzwoni usłyszy "nie ma takiego numeru" , jak zrobić żeby gdy dzwonimy do kogoś i wyjmujemy baterie z telefonu drugiej osobie nadal dzwoni telefon i nie może nic z tym zrobić , jak zepsuć komuś telefon , No pokaż na co Cię stać. B)

Odnośnik do odpowiedzi

Agent CBA? :D

Z tego co mi się wydaje takie coś jak te dzwonki nie istnieje, ale możesz masz rację... Nie będę się sprzeciwiał komuś, kto wie BARDZO dużo na temat telefonów.

I tak jak napisał Agentix - wyraź się jaśniej. :)

Odnośnik do odpowiedzi

koles01 na prawdę dobijasz wszystkich :P A jakieś kody żeby zepsuć komuś telefon czy jak to Ty napisałeś "jak zrobić żeby gdy dzwonimy do kogoś i wyjmujemy baterie z telefonu drugiej osobie nadal dzwoni telefon i nie może nic z tym zrobić" (nie wiem w ogóle po co komu takie coś) NIE ISTNIEJĄ na 99,9%. Nie widze sensu aby były tego typu kody...

Odnośnik do odpowiedzi

Are you fucking kiding me?

Najlepiej napisz:

Ar ju faking kiding mi

Przynajmniej obejdzie się bez błędów.

Straszysz nas tymi kodami, a Agentixowi podsyłasz kod *#06#

Chętnie zobaczę działanie twoich kodów (jak jesteś taki sprytny to zepsuj mi telefon), mogę ci nawet podać numer telefonu.

Tylko nie mów mi że będziesz próbował "popsuć" telefon przez Curse of Silence. Wtedy życzę powodzenia w wysyłaniu wiadomości.

Co do połączeń, sugerujesz że podajesz kod sieciowy i twój numer cały czas łączy się z innym? To teraz powiedz mądralo jak (oczywiście hipotetycznie bo w praktyce nie ma czegoś takiego) wyłączyłbyś ten gadżet? Twój numer jest cały czas zajęty, więc nie odpowiada na twoje komendy, nic też z nim nie zrobisz. A jeśli chcesz nam wmówić że znasz kod do TELEFONU który wymusza takie działanie to ja ci powiem tyle:

Shut up, take up your toys and get out of here!

  • Upvote 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Co do tematu,nie śmiałbym się!..

Wy mało wiecei o świecie patentów,patenty to nie kody a bugi sieciowe(tak to chyba zrozumiecie?)

Co do waszych postów to da się tak :]

A co do patentów gsm - Mam w tym rok doświadczenia,chętnie coś udowodnie(nr podawaj na pw lub gg :1847408)

Mogę sprzedać lub się wymienić,pzdr!

SH-Songo.

moj nr : 889827379

Odnośnik do odpowiedzi

Co do tematu,nie śmiałbym się!..

Wy mało wiecei o świecie patentów,patenty to nie kody a bugi sieciowe(tak to chyba zrozumiecie?)

Co do waszych postów to da się tak :]

A co do patentów gsm - Mam w tym rok doświadczenia,chętnie coś udowodnie(nr podawaj na pw lub gg :1847408)

Mogę sprzedać lub się wymienić,pzdr!

SH-Songo.

moj nr : 889827379

O...lol...<hahaha>

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...