Skocz do zawartości

Telefon do 400zł max 450zł


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję telefonu do 400zł max 450zł. Chcę aby to był porządny telefon, którego bateria długo trzyma, a aparat 3,2mpix. Przydałaby się już w zestawie karta pamięci. Telefon nie musi być dotykowy lub jakiś wystrzałowy design. Chcę aby był porządny. Zastanawiam się głównie nad Nokią, bo Sony Ericsson ostatni nie wypuszcza nic nowego. W grę wchodzą też Samsungi chociaż nie jestem do nich do końca przekonany, a może wy mi coś zaproponujecie?

Moje typy narazie to:

- Nokia 6303

- Nokia X3

- Samsung Avila

Odnośnik do odpowiedzi

Bierz nokię x3, zaje**sta jest po prostu :D polecam jak najbardziej.

//Spodziewam się po Tobie większej kreatywności, równie dobrze mógłbym usunąć ten post za nic nie wnoszące informacje ;]

// Synt

Odnośnik do odpowiedzi

Nad 5530 też się zastanawiałem tylko nie wiem czy zmieszczę się w budżecie. Co do c902 wogóle nie brałem go pod uwagę ale pomyślę. Chcę, aby mój nowy telefon nie był gorszy od w890i bo takiego właśnie posiadam ale muszę go zmienić. Interesują mnie nowe tylko nowe telefony.

Najbardziej odpowiadała by mi 5530 ale z tego co widzę na allegro to nowej za tyle nie kupię. I teraz na pierwszym miejscu byłaby X3 ale ma tylko 256tys. kolorów, a 6303 i 5530 16mln. Co robić bo już sam nie wiem. 5230 odpada bo za słaby aparat.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

z używanymi to moi kumple już mieli przygody, więc używanego nie chcę. Mogę poszerzyć swój budżet do 500 może trochę więcej

Podoba mi się Samsung Delhi tylko martwi mnie to że ma aparat tylko 2mpix. Jest coś podobnego z 3,2?

a co sądzicie o Samsungu Monte i Ultra Style?

Odnośnik do odpowiedzi

Bo szczerze mówiąc nie jestem przekonany co do Samsungów ale ten Monte bardzo mi się podoba ma WI FI i chyba GPS może się mylę. Czy ktoś ma taki telefon lub miał z nim stycznosć lub opinie znajomych na jego temat?

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnim dużo czytałem o telefonach i firmach produkujących telefony . Więc tak Nokia , SE to stali bywalce na rynku telefonów komórkowych . A firmy typu Samsung czy LG to firmy które próbują ten rynek zdominować . Większość telefonów nie ma nic wspólnego z wytrzymałością czy poprawnym działaniem . Nie mówię tutaj o wszystkich modelach .

Ja na twoim miejscu wybrałbym nokie 6303 bądź używany C902

Odnośnik do odpowiedzi

z używanymi to moi kumple już mieli przygody, więc używanego nie chcę. Mogę poszerzyć swój budżet do 500 może trochę więcej

Podoba mi się Samsung Delhi tylko martwi mnie to że ma aparat tylko 2mpix. Jest coś podobnego z 3,2?

a co sądzicie o Samsungu Monte i Ultra Style?

Ja nie miałem żadnych przygód z używkami (W810 i K810 oraz obecna Nokia 5800 kupiłem jako używki) więc to kwestia odpowiedniego wyboru. Trzeba starannie śledzić aukcję i nie kierować się zasadą, byle jaki, byle najtańszy bo można kupić badziewie.

Jeśli masz wziąć nowego budżetowego Samsunga to sobie odpuść zmianę.

Odnośnik do odpowiedzi

A więc zrobiłem wstępną selekcję i wybrałem te modele:

- Sony Ericsson U100i Yari

- Nokia X3

- Sony Ericsson Elm

- Nokia 6730 classic

- Nokia 6303

- Sony Ericsson c901

Który z tych telefonów według was jest najlepszy? I czy te modele są lepsze niż Sony Ericsson W890i?

Oczywiście musi być nowy

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wybierałbym pomiędzy Nokią 6730 a SE C901.

SE zrobi dużo lepsze zdjęcia, za to Nokia ma GPS i Symbiana. Ma także kartę 1GB w zestawie. Powinna także dłużej wytrzymać na baterii.

Jeżeli wolisz zdjęcia, bierz SE. Jeżeli możliwości systemowe bierz Nokię.

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki karol26 i Agentix a o sądzą inni?

Więc który z nich jest lepszy do muzyki?

Wolę coś solidnego niż do muzyki. Ale czy da połączyć się te 2 cechy? Wybierając z tych podanych telefonów

A i czy ktoś mógłby mi powiedzieć: Czy mając GPS w telefonie to jesli chce z niego korzystać to płacę za to?

Odnośnik do odpowiedzi

Bo czytałem, że do 6730 jest darmowy GPS.

Zgadza się 6730 ma darmowy GPS (tzn nie zasysa map z internetu itp.)

Ja wybrałbym C901 nieźle odtwarza muzykę i robi świetne zdjęcia :)

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli widzę że według was lepszy C901

A wiecie jak wychodzi muzyka w porównaniu z W890i?

Wiecie ja chyba przybliżałbym się bardziej ku Nokii 6730. Może spróbować czegoś nowego bo ostatnio miałem sony ericssona. A i wytłumaczcie mi dokładnie jak to działa ten GPS w tym telefonie?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...