Skocz do zawartości

Jaki telefon do 150zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio zauważyłem na allegro SciPhony. Czy jest to dobry telefon. Poniewaz kosztuje jakoś tak mało jak na na swoją klase. Tu link http://www.allegro.p..._pol_phone.html co o tym sądzicie ?????

To jest jak porownanie motoru Suzuki Hayabusa do chińskiego kinweya:) czyli ten telefon nie jest żadnej klasy mogłbym żec ze jest pozaklasowy czyli chinska jednorazowka

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie telefon ma być do smsowania, dzwonienia i zeby mial pare bajerow. zawsze marzylem o Iphonie ale kasy nie mam tyle kasy a tu jest za 150 zł <wow>. Moze i nie jest to jakis super iphon ale ma podobny wyglad i wgl. Mam teraz k300i i chcialbym cos lepszego. i bardzo byłbym szczesliwy jezeli bylby nowy. O telefony bardzo dbam. Wiec co sa dzicie jest wart tej ceny ? ( poprostu chodzi mi o to by chociaz przypominal iphona nie musi szybko chodzic i wgl ) prosze o odp czy jest wart ceny ???

Odnośnik do odpowiedzi

A kup to barachło tylko nie przychodź później z płaczem jak się po 3 m-cach rozpadnie i nikt tego nie będzie chciał tknąć nawet patykiem (nie ma do tego ani manuali ani schematów o softy też trudno).

Za te pieniądze możesz myśleć o K800i albo o K550.

Odnośnik do odpowiedzi

Do 100 zł nie dostaniesz nic sensownego. Lepiej zostań przy K300, dozbieraj jakieś 200 zł i kup 5530 lub 6220c.

K550 to niezły telefon. Tylko nie wiem, czy opłaca się go kupować w dzisiejszych czasach...

  • Upvote 3
Odnośnik do odpowiedzi

jeżeli che go do esów to stanowczo odradzam klawiatura jest do bani

popierając Karola dozbieraj parę groszy

nie warto kupować tandety za grosze i wkładać krocie w naprawę :)

Odnośnik do odpowiedzi

Nie denerwujemy się. Po prostu stanowczo ci odradzamy.

Ja popieram kolegów. Zostań przy K300i a kasę wrzuć do skarbonki i składaj na coś lepszego. za 300-400zł można myśleć o porządnym telefonie.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...