Skocz do zawartości

"Wybajerzony" Telefon


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu. Ma on być multimedialny. Ceny nie podaję, napiszcie co wg. was jest najlepsze, a potem będę ojca męczył. :)

Wymagania:

- dobra bateria (wiem, że w smartfonie nie będzie trzymała nie wiadomo ile, ale nie chciałbym ładować go co 6h).

- Dobre mp3

- Nie wymagam dobrego aparatu

- Dużo gier, aplikacji, bajerów itd

Modele, które "rzuciły" mi się w oczy:

- Poczciwy Iphone 3gs

- HTC Hero

Odnośnik do odpowiedzi

To właśnie ma być "zabawka", a co do tej N900 to dość interesująca, ale jest to nowy model na który jeszcze nie ma za wiele aplikacji itd. A po 2 to boje się drugi raz przejechać na nowym modelu, bo moją 5800 kupiłem jak była nowością za 1400zł, a teraz ledwo za 400zł ją sprzedam.

Odnośnik do odpowiedzi

N900 powinna długo trzymać cenę. ;)

Wszystko traci swoją wartość :P. Przecież nie sprzedasz 20 letniego samochodu za 150000 zł. :P

Co do aplikacji, to nie powinno być problemu. Zresztą, ile ty chcesz tego tam instalować? :D

Odnośnik do odpowiedzi

Instalować chce jak najwięcej :), a jeszcze takie pytanie orientuje się ktoś, czy w Iphone, by wgrać JB to musi być jakiś określony software?

A co do tej N900 to pogadam z ojcem, tylko jeszcze pytanie wie ktoś może ile trzyma mu bateria?

Odnośnik do odpowiedzi

Co do Iphona to się nie orientuję :P.

Bateria trzyma w zależności użytkowania, jak to na nowoczesnego smartfona, czyli jakiś 1 dzień. Beż dużego użytkowania pociągnie ze 2 :D

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...