Skocz do zawartości

Nokia E52 vs. Nokia 5800 XM vs. Samsung GT-B7300 Omnia LITE vs. ?


Rekomendowane odpowiedzi

Pozatym, trochę o tym czytałem, i przy zmianie Product Code możesz coś zje***... Zwalić :D. Więc ja się za to nie zabieram, bo nie wygląda to tak pięknie jak w przypadku SE.

Karol stosunkowo trudno jest uwalić Nokię przez soft praktycznie zawsze uda się postawić przez Dead flashing ale mniejsza z tym problem jest innego typu. Nokia bardzo często wyłapuje operacje debrandu nawet po późniejszym rebrandzie. Zawsze dochodzi ryzyko że uszkodzeniu ulegnie złącze i nie będziemy mogli wrzucić flasha. Jeśli komuś zależy na gwarancji to lepiej brandu nie ruszać.

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle że w takich sklepach mają trochę drogo. W porównaniu do sklepów internetowych itp. jest to ok. 100 zł drożej.

BTW Saturn i MediaMarkt to jest to jedna firma :P

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja wiem, w Media mają po około 900zł. Telefonu przez internet nigdy nie kupowałem, a poza tym na ten telefon się trochę "najarałem" i niezbyt chciałoby mi się czekać na przesyłkę :P

BTW. Wiem :D

Odnośnik do odpowiedzi

Robisz backup softu od operatora,i wgrywasz se co chcesz,jak coś padnie wgrywasz stary soft i tyle,jak padnie płyta główna to i tak się nie zorientują.

A 2 sprawa jak masz w pobliżu jakieś większe miasto albo mieszkasz w takim powinien być salon firmowy noki,gwarancje masz od producenta nie od operatora idziesz prosisz o wgranie czystego softu i tyle,uzasadniasz np tym ze modyfikacje operatora utrudniają ci korzystanie z telefonu i tyle,wgrają za darmo ewentualnie zawołają 10-20 zł a gwarancji nie tracisz.

Wiem że tak ludzie robili jak Orange miało modę wgrywać ich firmowe badziewie tzw Orange Menu zasłaniało 1/4 ekranu i było do du** :P

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Mam kolejnego kandydata. Co sądzicie o Samsungu I7500 w porównaniu do tej nokii 5800? Android nawet mi się podoba, podobno działa też sprawniej od symbiana. Samsung ma też ekran pojemnościowy co bardzo mi się spodobało. Zadaję ponownie pytanie: co lepsze, bardziej przyszłościowe?

Odnośnik do odpowiedzi

Bawiłem się THC Hero i muszę powiedzieć, że Android jest naprawdę fajny.

Pomyłeczka, chodziło mi I5700, ale one różnią się chyba tylko procesorem na kożyść i5700 oraz typem wyświetlacza. Słyszałem coś gdzieś, że w którymś nie da się zrobić updatu do nowego Androida, czy to prawda?

Odnośnik do odpowiedzi

I i7500 ma lampę błyskową, wbudowane 8GB i ekran AMOLED.

Za to i5700 ma lepszy procesor (jak już napisałeś) i obsługuje Divx.

Update do wersji 2.1 można zrobić w i5700.

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...