Skocz do zawartości

Komunikat "nie ma takiego numeru" - co to znaczy?


p22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem na tym forum nowa i mam pytanie..Czy jesli słyszę komunikat nie ma takiego numeru,to użytkownik telefonu zmienił numer,czy może jest tak ze ma zablokowany telefon??Bardzo bym prosila o odpowiedz, niewiem teraz co robić ponieważ straciłam z tą osobą kontakt..

Edytowane przez vel.Syntium
korekcja tematu, coby było wiadomo o jaki problem chodzi ;)
Odnośnik do odpowiedzi

Ten komunikat oznacza że taki numer nie istnieje w bazie operatora tzn. był nieaktywny od roku i numer został wyłączony, bądź nigdy nie istniał (skoro istniał to tą możliwość odrzucamy). Jeśli numer byłby aktywny w jakikolwiek sposób, otrzymałabyś komunikat "wzywany abonent ma wyłączony telefon bądź jest poza zasięgiem sieci..." .

Odnośnik do odpowiedzi

Co ma karta sim do nie istniejącego nr telefonu ? Chyba jak połamiesz karte to numer będzie aktywny rok ( jeżeli nikt nie będzie się na ten nr "logował"), nie myle się? :D

Masz rację. Samo połamanie karty daje komunikat

"wzywany abonent ma wyłączony telefon bądź jest poza zasięgiem sieci..."
Odnośnik do odpowiedzi

jak przez dłuższy czas nie doładowywał konta, to mogli mu/jej zablokować konto a w konsekwencji usunąć numer. Pewnie ta osoba zmieniła numer na inny, dlatego z tego już nie korzysta. A operator w takim wypadku usuwa ze swojej bazy numerów takie nieużywane numery.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • Anawa changed the title to Komunikat "nie ma takiego numeru" - co to znaczy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...