Skocz do zawartości

[400zł] C901 vs K850i vs C903 vs N95


Rekomendowane odpowiedzi

Nokie 5530 odrzuciłem z powodu na dotyk.

teraz te dwa tel w715 i 6220 kurde wezcie mi napiszcie jakas wypowiedz ktora mnie przekona do ktoregos z nich wreszcie.

Nie potrzebuje gps i aparat tez nie robi roznicy. chodzi mi o dobry tel i obojetnie czy to slider czy normalny.

Przedewszystkim aby mi sie nie znudzil za szybko i bardzo fajnie zeby mial dobry odtwarzacz ;d

Napiszcie jakies argumenty co i jak czemu tak a nie inaczej pls

dzieki ;d

I jak np mam to wifi i ide se gdzies nie wiem po wsi to moge sciagnac od kogos neta?

I jaki to ma zasieg?

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznijmy od WiFi zasięk kilkanaście metrów z Routera na lepszych antenach kilkadziesiąt metrów. To rodzaj sieci bezprzewodowej (coś jak sieć lan po kablu z resztą stąd druga nazwa czyli WLAN (Wireless Local Area Network) tu sobie poczytasz więcej ->http://pl.wikipedia.org/wiki/Bezprzewodowa_sie%C4%87_lokalna) jeśli jakiś sąsiad ma sieć WLAN i nie zabezpieczył jej w żaden sposób to złapiesz neta.

Chcesz dobry Player nie zależy ci na aparacie to weź W715 powinien spełnić twoje oczekiwania. A gdy ci się znudzi możesz się pobawić tuningując soft.

Odnośnik do odpowiedzi

Tuningujac soft minie mi gwarancja ;(

Aha wybrałbym sony ericssona napewno gdyby nie kusilo mnie to ze nokia ma symbiana i jest na nia pelno programow np pilot na podczerwie podobno niezla beka z tego jest albo duzo innych pierdol przez co tel nie jest nudny ale SE tez jest fajny sam nie wiem:(

Odnośnik do odpowiedzi

Bierz Nokię. Jest lepsza od SE pod względem aparatu i oprogramowania.

Chyba że chcesz tuningować soft to jak najbardziej bierz SE, bo wtedy telefon się nie nudzi. Np. tak jak u mnie telefony się nudziły po pół roku... Tego mam od października i jest git, ale chce coś z WiFi. Chyba że wydoroślałem czy coś :D. Co do tej utraty gwarancji, to można ją później bardzo łatwo przywrócić.

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem już wcześniej że aparat mi wisi ;d

A ten symbian w noki nie wiesza sie czy cos?

Chyba wezme ta nokie jak mowicie, aha czy roznica w odtwarzaniu muzyki jakas jest?

Wiem, że aparat Ci wisi, ale Nokia ma lepszy :P

Symbian się nie wiesza, a różnica w odtwarzaniu jest taka że SE gra bardziej czysto i jest z serii muzycznej. Jeżeli się nie mylę to ma jeszcze funkcję Mega-Bass.

Odnośnik do odpowiedzi

Myslalem ze jak zaloze temat to mi ludzie bardziej pomoga a tu tylko karol i pio i jeszcze i tak nie wiem ktory lepszy ;d.

TO KTÓRY?

Wiesz nie da się jednoznacznie który ma być musisz wybrać co wolisz:

-WiFi i Niezły odtwarzacz W715

-GPS (przyjmuję że na aparacie ci nie zależy) 6220 Classic.

Odnośnik do odpowiedzi

A moze mi powiesz to bo mnie kusi zeby wziasc nokie dlatego tylko ze ma symbiana i mozna wrzucac te slowniki programiki encyklopedie etc.

Na SE takie aplikacje java tez sa, a czy cos jeszcze daje ten symbian?

I tak z ciekawosci gdybys byl na moim miejscu ktory bys wybral?

Odnośnik do odpowiedzi

A moze mi powiesz to bo mnie kusi zeby wziasc nokie dlatego tylko ze ma symbiana i mozna wrzucac te slowniki programiki encyklopedie etc.

Na SE takie aplikacje java tez sa, a czy cos jeszcze daje ten symbian?

I tak z ciekawosci gdybys byl na moim miejscu ktory bys wybral?

Tak, daje więcej aplikacji i gier. W pierwszych modelach z Symbianem (N70 itp.) nie było nawet automatycznej blokady klawiatury. A dlaczego? Dlatego że służy on do tego żeby użytkownik sam dopasował sobie telefon do swoich potrzeb wgrywając różne programy. Niestety zwykłe oprogramowania tego nie dają.

Ja bym wybrał Nokię. Dlaczego ? Już tłumaczyłem :P

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...