Skocz do zawartości

Jaki model wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od razu przejdę do rzeczy, bo szkoda czasu na czytanie:) Poszukuję telefonu, który spełni następujące wymagania:

1) Aparat z wyraźnymi zdjęciami (studia)

2) Wyświetlacz, w którym mógłbym odczytać te zdjęcia i coś na nich zobaczyć

3) Telefon musi mieć WiFi

4) Telefon musi otwierać pliki pdf

5) Chciałbym, żeby bateria wytrzymywała przynajmniej 3 dni (ale to nie jest najważniejsze kryterium)

6) Chyba candybar, ale to nie jestem przekonany jeszcze do tego, na pewno nie chcę klawiatury QWERTY

7) Możliwie niska cena (tak, żeby gdzieś go dawali do abonamentu za niewielkie pieniądze, czy do mixa)

Z góry dziękuję za waszą pomoc i propozycje! :)

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bardzo mi się ten model podoba i nie wiem, czy nie będzie za drogi w abonamencie, itp.

Stylistycznie podoba mi się, np. nokia 6303 classic, nokia e66. Pewnie mógłbym wskazać lepsze, ale nie znam aktualnych modeli telefonów.

Co do tej nokii n79 to mogę jeszcze dodać, że nie potrzebuję tylu "bajerów", jakie tam można znaleźć. Nie potrzebuję nawigacji, wyjścia telewizyjnego, dwóch kamer, itp. :)

Nie sądzę też, żebym zwracał jakąś większą uwagę co do jakości filmów. Oczywiście nie przeszkadzają mi te rzeczy, ale wiadomo, im więcej, tym drożej.

Dzięki i czekam na dalsze propozycje.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie powiem, chciałbym jakąś nokię, ale niestety ta stylistyka mi w ogóle nie odpowiada. To może z jakichś innych firm? Tutaj jak dla mnie klawisze są za małe, ja lubię takie normalne prostokąty, uważam, że są bardziej praktyczne. Tak samo przyciski do odbierania i odrzucania rozmów.

Dzięki i czekam na dalsze propozycje.

Odnośnik do odpowiedzi

Te trzy ostatnie nokie są fajne, podobają mi się i chętnie bym się na nie zdecydował, ale...

Jak sprawdzałem teraz ich ceny w mixie w erze to niestety podchodzą wszystkie pod 2000 zł...

Nie stać mnie na takie telefony...

Czy znajdą się jakieś telefony, które spełnią moje oczekiwania w bardziej przystępnych cenach, czy nie ma na to szans?

Odnośnik do odpowiedzi

Na co zwrócić uwagę przy kupnie telefonu używanego przez allegro? Nigdy używanego nie kupowałem...

Największą uwagę zwróć na stan telefonu. Co następne Aukcja opis powinien być względnie dokładny a zdjęcia wyraźne. Patrz na zestaw i porównaj z zestawem sklepowym jeśli brakuje niektórych elementów lub są nieoryginalne to ja bym sobie taki zestaw darował (no chyba ze stan telefonu jest perfekcyjny a cena niska). Na koniec gdy wybierzesz już konkretnych kilka egzemplarzy sprawdź sprzedawców dokładnie żeby się nie nadziać.

Lepiej kupować od prywatnych osób niż od handlarzy bo telefony z komisów są najczęściej sztukowane tzn. słaba/stara/nieoryginalna bateria (dobry oryginał się komuś przydał) nieoryginalna ładowarka czy słuchawki.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...