Skocz do zawartości

Zminana oprogramowania w Nokiach.?


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem to napisac, aby uniknac powtarzajacych sie postow.

W Nokiach poczawszy od dct4, bb5 i dctl nie da sie samemu zmienic oprogramowania. Sprzet do tego to wydatek 500-600zl minimum. Prosze wiecej o to nie pytac.

Rozpiska modeli jest przyklejona.

Taka głupota jest w temacie przyklejonym. Od kiedy to nie można samemu zmieniać oprogramowania w BB5??

Sprzęt do tego to wydatek 600zł?? Hmm. Jak ktoś zapłacił za kabel USB 600zł to jego sprawa, ja zapłaciłem 4.50zł.

Oprogramowanie do zmiany softu i firmware do telefonów są darmowe więc skąd te "ukryte koszty" ?? :/

Odnośnik do odpowiedzi

Temat powędrował do kosza. Ale zwróć uwagę że był napisany w maju 2006 roku. Od tamtej pory sporo się zmieniło. Choć fakt że wisiał niepotrzebnie. Twój temat przenoszę bo bardziej pasuje do innego działu.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zwróciłem uwagi na datę :).

Ale warto by było odświeżyć wiadomości na forum tak aby zrównało się popularnością z forumpc.

Napiszcie czego potrzeba, mogę napisać coś o nokiach i motorolkach.

Tylko nie wiem od czego zacząć, może jakieś propozycje?

Odnośnik do odpowiedzi

Cokolwiek. Jak wrzucić soft, zmienić PC, urwać simlocka itp. (mówię ogólnie nie odnośnie konkretnej marki) tylko chodzi o poradniki gdzie możemy to zrobić via USB bo po Boxie to raczej nikogo nie zaciekawi. Sam od dłuższego czasu noszę się z zamiarem napisania tutoriali odnośnie flashowania i usuwania simlocka z SE z podziałem na platformy ;) .

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...