Skocz do zawartości

Multimedialny telefon


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przyszedł czas na kupno nowego telefonu.

Propozycje:

SE W995i

SE Aino

Mogą być rownież inne propozycje

Od telefonu oczekuje:

-Wi fi

-Dobrej jakości muzyki na słuchawkach i głośniku

-Dużego wyświetlacza(min. 2,6 taki jak w w995)

-Fajnie jakby miał symbiana ale to nie najważniejsze

Nie zależy mi żeby miał windowsa, qwerty czy dotykowy wyświetlacz. Oczywiście tego nie wykluczam, ale pisze to po to aby nie pisano postów np. bierz Satio bo jest dotykowy i ma dobry aparat!.

Proszę o pomoc i może nowe propozycje

Edytowane przez electro111
Odnośnik do odpowiedzi

SE Satio albo Nokia N97 ...

Pod względem parametrów wygrywa zdecydowanie SE Satio bije poprostu Nokie "na ryj" ...

Satio niczego nie bije a już na pewno nie N97. Aparat robi przeciętne zdjęcia, w odtwarzaczu brakuje korektora, plastiki obudowy sprawiają wrażenie tandetnych. Z tych tutaj typowałbym N97 a od siebie dorzucę N900.

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm... W995 na tle N97 wysiada. Od siebie dorzucę N82. Co do Aino, to mnie ten model się nie podoba, ale pod względem funkcji jest fajny.

Ale z kolei piszą że N97 wogóle jest lipny. N82 hmmm... Pomyśle. A napisz więcej coś o nim, jak tam na nim muzyka gra??

Odnośnik do odpowiedzi

pio075 - porównywałem telefony w funkcjach itp a jak jest w praktyce to już nie wiem - nie interesowałem się tymi telefonami.

Jak skoro na papierku Satio też jest słabszy (poza aparatem).

Co do W995 niby fajny ale to taka N95 dla ubogich tzn brak jakiegokolwiek systemu. Aino nie polecam mulisty soft w dodatku dziurawy (wychodzą aktualizacje ale z każdą nową SE zabiera jakąś ciekawą funkcję na rzecz wydajności) wiele osób kupiło i zaraz chce się pozbyć właśnie z tego względu. Mnie tez Aino się podoba ale przez ten tępy soft bym go raczej nie kupił.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak skoro na papierku Satio też jest słabszy (poza aparatem).

Co do W995 niby fajny ale to taka N95 dla ubogich tzn brak jakiegokolwiek systemu. Aino nie polecam mulisty soft w dodatku dziurawy (wychodzą aktualizacje ale z każdą nową SE zabiera jakąś ciekawą funkcję na rzecz wydajności) wiele osób kupiło i zaraz chce się pozbyć właśnie z tego względu. Mnie tez Aino się podoba ale przez ten tępy soft bym go raczej nie kupił.

Czyli aino odpada. Dlaczego W995 to n95 dla ubogich?? Oprócz systemu operacyjnego który jest w n95 do bani(muli) coś jeszcze??

A co sądzicie o W715??

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli aino odpada. Dlaczego W995 to n95 dla ubogich?? Oprócz systemu operacyjnego który jest w n95 do bani(muli) coś jeszcze??

A co sądzicie o W715??

Hehe używałeś zwykłej N95 spróbuj wersji 8GB lub np. N85 tam nie masz zamuł. To poużywaj na dłuższą metę GPSu w w995 to zrozumiesz. Multimedialny telefon powinien mieć system inaczej wszystkie te bajery można sobie wetknąć w (wiadomo gdzie).

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe używałeś zwykłej N95 spróbuj wersji 8GB lub np. N85 tam nie masz zamuł. To poużywaj na dłuższą metę GPSu w w995 to zrozumiesz. Multimedialny telefon powinien mieć system inaczej wszystkie te bajery można sobie wetknąć w (wiadomo gdzie).

Po

1. Nie używam GPS

2. Aktualnie mam N95 8Gb i strasznie zamula

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

To nie wiem co ty z nim robisz. Tata ma ponad 5GB danych i nie miewa żadnych zwiechów. GPS działa na OviMaps bardzo dobrze, jedyne co mogę zarzucić to że głośnik zaczął charczeć. W N95 też charczy, bo wujek tak miał.

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie też się zastanawiam. Miałem w łapach wiele Noki na S60 v3 z FP1 i FP2 na większym RAMie i żadna nie zamulała podkreślam ŻADNA (Do czynienia miałem z N81, N81 8GB, N82, N85, N95 8GB, E66, 6220 Classic, N78, E51) więc nie wiem co z nim robisz.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...