Skocz do zawartości

Telefon do internetu


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam telefonu, który bedzie mogl obslugiwac flasha w grze www.thewest.pl, a komorke bede wybieral w play. Sprawdzalem u brata w LG KU990i i nie dziala. Dajcie jakis telefon obojetnie jaki tylko, zeby nie blyo zbyt drogi.

PS. dam pomogl

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie ma takiego telefonu,a jak jest to coś z noki z symbianem ale te telefony są kosmicznie drogie więc odpada z tego co czytam.

Napisz jaki możesz abonament wybrać i ile max na telefon.

Odnośnik do odpowiedzi

co do abonamentu to jakies 50 zlotych, a komorka tak nie wyzej niz 300 chyba, ze troche to moze jakos bym uprosil starszych. to pierwsza rzecz, a druga to z ta nokia n900 to za 2300 nie ma szans, rok temu uprosilem jakos to kupilem sobie se c905 nawet fajny telefonik, ale wlasnie tak jak chyba kazdy se nie ma flasha. a co do nokki inne wersje to reklamowane z obsluga e-mial itd. one nie maja flasha? a jeszcze co do tej gry, jak macie czas i chceice zarobic pomogl ;p to zarejestrujcie sie i zobaczcie czy to aby na pewno flash, ale jak jest przesuwana mapa to chyba tak.

PS. odchodzac od tematu era gg by obslugiwala?

Odnośnik do odpowiedzi

Może to być równie dobrze java script. Jakby nie patrzeć z tym poradzi sobie chyba tylko N900. Jeśli byś zrezygnował z tej gry to na pewno wymyślimy coś fajnego :)

Odnośnik do odpowiedzi

znaczy mam taka sytuacje, ze teraz mam se c905 dla mnie to dobry telefon, a mama mi zaproponowała, ze jakbym chciał moge wziac jakis telefon i zalezalo mi tylko na tej gierce ;p, a jak jest taka sytuacja to wezme sobie oferte playa bez telefonu (firma) poczekam te 12 miechow i moze wtedy bedzie jakis tanszy telefon spelniajacy moje wymagania ;]. tyko zastanawia mnie to, ze pytalem na tej gierce czy dziala im ta hierka to jedna osoba napisala tak

ja mam e75 i west mi dziala prawidlowo.
czy to jest mozliwe?

Ktos odpowie na moj wczesniejszy post?

Odnośnik do odpowiedzi

Ale tylko N900 ma Pełną obsługę Flash i Ajax. A Nokia E75 ma zaledwie Flash lite. Gierki na oczy nie widziałem więc nie wiem w czym jest stworzona.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...